Jste zde


Léčitelka MUDr. Blanka Kašparová, Praha
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.vibracezdravi.cz

 

Telefon: +420 605 154 448

E-mail: bkasparova@me.com

Nad Mazankou 1174/15, 18200 Praha, Libeň

Nad Mazankou 1174/15

18200

Praha, Libeň

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitelky MUDr. Blanky Kašparové:

Nabízím biorezonanční testování a terapie, akupunkturu a služby poradny pro detoxikace a regulační medicínu. Absolvovala jsem kurzy akupunktury, aurikuloterapie, klasické homeopatie a mnoho dalších, které lze zařadit pod pojem celostní medicina a osobnostní rozvoj.

25 let se zajímám o  alternativní medicinu. Absolvovala jsem kurzy akupunktury, aurikuloterapie, klasické homeopatie a mnoho dalších, které lze zařadit pod pojem celostní medicina a osobnostní rozvoj.

Během své lékařské praxe jsem pochopila, že nemoc je projevem vnitřního nesouladu a pokud se budeme zabývat  jen důsledky tohoto nesouladu  (symptomy) a neodstraníme příčinu, k úplnému uzdravení nedojde.

 

Nemoc je poselství. Přináší informace o tom, že někde děláme chybu a našim úkolem je odhalit co máme změnit, abychom se uzdravili.

Příčiny  nemoci mohou přicházet z vnějšího prostředí ( např. infekce,toxiny ve vzduchu, vodě, potravinách, elektrosmog, záření, geopatogenní vlivy atd.) nebo z vnitřního prostředí našeho těla  (např. stres,  negativní myšlenky a emoce, kvalita dýchání, genetické poruchy a pod.).

Nejúčinnějším lékem je samoregulační, samočistící a samouzdravovací schopnost těla. Zdraví přichází zevnitř.

Přesáhne-li zatížení vnějšími, nebo vnitřními negativními vlivy možnosti přirozené očisty a regulace těla vznikne porucha funkce a posléze nemoc.

Odkrýváním příčin nemocí, povzbuzením a nasměrováním  regulačních mechanismů a podporou eliminace toxinů  se zabývají různé metody aternativní léčby. Některé z nich vám nabízím v mé ordinaci.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více