Jste zde


Léčitelka Mirka Slámová, Jablonec nad Nisou
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.pomocvezdravi.cz

 

Telefon: +420 602 252 847

E-mail: slamova@pomocvezdravi.cz

Léčitelka Mirka Slámová, Jablonec nad Nisou

Na Šumavě 1509/48

46602

Jablonec nad Nisou

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitelky Mirky Slámové:

Homeopatická poradna nabízí léčbu metodami moderní homeopatie - jednoho ze směrů alternativní medicíny. Zajišťujeme homeopatické poradenství k obnovení, prevenci a udržení zdraví lidí všech věkových kategorií.

Homeopatie je jedním z odvětví alternativní medicíny, jejímž základem je komplexní přístup k jednotlivci jako k celku. Cílem alternativní medicíny, zvláště pak homeopatie, je neléčit konkrétní nemoc, nýbrž léčit celého člověka. Homeopatii jde tedy především o to, aby se podařilo nemocem a patologickým sklonům k nim účinně předcházet.

Velkou výhodou alternativní medicíny – homeopatie je možnost jejího využití zároveň s metodami klasické západní medicíny, kdy se mohou tyto dva významné směry terapií navzájem podporovat.

Zdraví totiž není jen absence nemoci. Zdraví je komplexní fyzická a psychická pohoda člověka.

Důležité je to, že výsledky léčby pomocí alternativní medicíny - homeopatie, bývají mnohdy úspěšnější, trvalejší a hlavně šetrnější. V člověku se totiž promítá celá příroda a proto v přírodě jako takové, nacházíme i naše uzdravení.

Nemohu si odpustit tento malý úvod,který považuji za velmi podstatný:

Homeopaté chápou nemoc a její symptomy, například exém, jako obranu organismu, obranu proti vývoji chronických potíží. Homeopat ví, že změna tkáně, v tomto případě exém, není nemocí samotnou, ale důsledkem narušeného vnitřního stavu jedince.

Homeopat usiluje 
o navrácení zdraví, nikoliv jen o vymizení symptomů (exém), usiluje o odstranění sklonu člověka k nějaké patologii, nemoci.

Podáním homeopatického léku se vnitřní stav jedince opět postupně napravuje a tím se celý organismus uzdravuje a nakonec trvale zbavuje svých obtíží, tedy i exému.

Alopaté, zástupci západní medicíny, bohužel používáním kortikoidových mastí či antibiotik odstraňují pouze projevy exému na pokožce.

Jejich vymizení považují za vyléčení!

Tento přístup léčby, kdy klasická medicína nebere v potaz člověka jako celek, kdy přehlíží hlubší příčiny onemocnění, nevede k nastolení rovnováhy, nýbrž k potlačení.

Organismus bude hledat jinou cestu, jak se vypořádat s narušeným vnitřním řádem. Bohužel, projeví svou obrannou sílu jinde, tentokrát již hlouběji v těle, v důležitějším místě, orgánu 
a nemoc je pak závažnější.

Z exému se stává astma.

Nemoc má od začátku až do konce svůj řád.
Stejný řád má i léčení.
Co tedy můžeme očekávat?

Podáním správně určeného homeopatického léku je léčen celý člověk.

Až teprve poté přechází léčba na fyzické orgány, které se uzdravují v opačném pořadí, než 
v jakém během života onemocněly.

Jasnou známkou toho, že se člověk uzdravuje, je, že se jednoduše cítí dobře, má více energie, je veselejší, radostnější, zátěžové situace zvládá s nadhledem, nepodléhá tolik stresu, dobře spí.

A to i přesto, že se často objeví fyzické zhoršení, které je pouze přechodné a může trvat několik dní nebo jen minut. Vždy ale samo pomine. Je to jen projev organismu, který pracuje, aby se uzdravil.

Někdy nezpozorujeme skoro nic a nastane rovnou zlepšení.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více