Jste zde


Léčitelka Mgr. Romana Milotová, Kunice
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.vykrocenidozivota.cz

 

Telefon: +420 608 968 794

E-mail: romana@vykrocenidozivota.cz

Nabízím poradenství v oblasti alternativní medicíny. Zabývám se asociační terapií, automatickou kresbou, bachovou terapií, minulými životy či energickým čištěním prostoru. Zachovávám diskrétnost a důvěryhodnost. Poskytuji individuální i rodinné sezení. Používám metody, které jsou vhodné pro všechny.

Kunice

Vidovice 114

25163

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitelky Mgr. Romany Milotové:

Nabízím poradenství v oblasti alternativní medicíny. Zabývám se asociační terapií, automatickou kresbou, bachovou terapií, minulými životy či energickým čištěním prostoru. Zachovávám diskrétnost a důvěryhodnost. Poskytuji individuální i rodinné sezení. Používám metody, které jsou vhodné pro všechny.

Narodila jsem se v Praze v roce 1974, jsem vdaná a mám dvě děti.

K alternativní medicíně jsem se dostala v průběhu svého života. V 25 letech se jak mávnutím kouzelného proutku začal výrazně zhoršovat můj zdravotní stav a celý život se začal hroutit jako domeček z karet. Bohužel lékaři nedokázali nemoci a bolesti nijak vysvětlit, natož stále se zhoršující situaci řešit. Proto jsem se obrátila nejdříve k čínské medicíně, akupunktuře, baňkám, čínským i jiným bylinám a masážím. Následně jsem se seznámila s kineziologií, reiki, regresí, SRT, terapií minulými životy, tarotem, meditacemi, rodinnými konstelacemi, automatickou kresbou, písmem a dalšími metodami zabývající se nejen energií.

Když jsem jako klient viděla úžasné výsledky nejen na mém zdraví (všechny nemoci a bolesti odezněly), ale i stále se zlepšujícím psychickém stavu, kde začaly mizet hlavně různé strachy, obavy, omezení, zvýšilo se sebevědomí, začala jsem se v některých metodách vzdělávat.

V prosinci 2003 jsem získala Reiki II. (lektor Karla Fechterová).

V červnu 2004 jsem dosáhla 9.stupně Kineziologie One Brain (lektor Ladislava Fricová).

V červnu 2008 jsem absolvovala automatickou kresbu (lektor Jaroslava Hvězdová).

V říjnu 2010 jsem ukončila výcvik asociační terapie (lektor Jaroslava Hvězdová).

V roce 2011 jsem dokončila Výcvik v systemických rodinných konstelacích a pohybech Duše (lektor Bhagat J. Zeilhofer).

V lednu 2013 jsem dokončila výcvik Voice Dialogue u lektorky Heidi Berger.

V roce 2013-2014 jsem absolvovala výcvik Individuální systemika u lektora Artho S. Wittemann.

V roce 2014-2015 jsem absolvovala Akademii léčivé výživy v Praze.

Od roku 2015 jsem ve výcviku dechových technik u Bhagata.

Od roku 2004 (do současné doby) si dovednosti v rodinných konstelací rozvíjím u několika terapeutů, např. Jan Bílý, Ladislava Fricová, Bhagat J. Zeilhofer.

Od roku 2002 do současné doby jsem prošla řadou kursů a seminářů na různá témata jako např. Alergie, X-faktorové tělo, Nejhorší zvyk, nejdelší lež, Barometr na těle, Vnitřní dítě, Umění psychické ochrany, Předci mluví i ve mě, Vymezení hranic, Žena a muž, Smrt, Zvnitřnění, Já a peníze, Finanční přesvědčení, Naši předci, Vztahy, Umění zemřít, Dech - pramen života, Esence síly a vůle...

Studuji dodnes a věřím, že budu do konce života, protože studnice moudrosti a krásy v této oblasti je skoro nevyčerpatelná. Od roku 2003 jsem začala pracovat s klienty v Praze a od roku 2006 v Kunicích, kde v současné době i s rodinu bydlím a mám svoji poradnu.

Na mé cestě životem jsem zažila hodně dobrého i zlého, spoustu strachu, ale i odhodlání, proher i výher, ale jedno vím jistě. Kdybych neprošla řadou životních zkušeností, nebyla bych tam, kde jsem dnes, a proto jsem ráda jak za to dobré, tak i to zlé. Na své cestě jsem potkala řadu úžasných lidí, mezi které patří i moji rodiče, můj manžel a naše děti, od kterých jsem se postupně naučila milovat nejen život, ale hlavně sama sebe. Jsou pro mě takovým světýlkem na konci tunelu.

Pokud budete i vy potřebovat světýlko na své cestě za lepším životem, jsem tu pro Vás.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více