Jste zde


Léčitelka Mgr. Jitka Králíková, Hranice
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.arteterapiejitka.estranky.cz

 

Telefon: +420 604 994 364

E-mail: jitkakralik@seznam.cz

Nabízím celostní terapie, arteterapie a muzikoterapie.

Komenského 652

75301

Hranice I-Město

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitelky Mgr. Jitky Králíkové:

Nabízím celostní terapie, arteterapie a muzikoterapie.

Bydlím na vesnici v domku se zahradou, kde je pořád spousta práce v přírodě s rostlinami i zvířaty. Miluji docela obyčejnou filozofii života, která je prostá, moudrá, věčná, stejně jako hvězdy a láska. Odjakživa pracuji s lidmi, mojí profesí je kantořina. Zůstala jsem u ní, protože pracuji s těmi, kdo chtějí vidět a tvořit svět Světlem srdce - Světlem pravdy a lásky boží. Je to jediná, pravá podstata všeho a všech. Odtud pramení moje arteterapie a muzikoterapie. Obě terapie naprosto prozaicky vyplavaly napovrch mé druhé půlky života a tvoří v současnosti mou práci i koníčka zároveň. S úctou, pokorou a vděčností děkuji bohu za to, že smím takto pracovat, tvořit, žít.

Moje současná profese arteterapeutické a muzikoterapeutické práce vychází z 29-ti leté praxe v našem základním školství,jsem absolvent arteterapie v programu celoživotního vzdělávání na Pf UP Olomouc,ukončeného v roce 2006 a absolvent celostní muzikoterapie v programu celoživotního vzdělávání na Ff UP Olomouc,ukončeného v roce 2010.Od roku 2007 do dnešních dnů pracuji v soukromé arte a muzikoterapeutické praxi jako OSVČ.

Ceník:

 

Každá práce a její výsledek má svoji hodnotu. Naučili jsme se poměřovat tyto hodnoty penězi. Je to jednoduché a snadné. I já uvádím v ceníku služeb částky v korunách, ale nemusí to tak být. Ráda přijmu za svou práci jiný ekvivalent, který vám vyhovuje víc. Pokud nemůžete zaplatit službu, kterou ode mne potřebujete v penězích, nevadí mi platba jiným způsobem, např. palivové nebo jiné dříví, seno pro koníky, brambory z vlastního pole, jiná odborná práce - zednická, tesařská, práce na zahradě, šití a oprava oděvů, cokoli, co můžete nabídnout jako ekvivalent, lze dohodou pro obě strany přijmout ku vzájemnému prospěchu. Zaplatíte tolik, kolik můžete, a tak, jak můžete.

Někdy se může stát, že mou práci potřebujete, a nemůžete si ji dovolit. I tak mne zavolejte. Věřím, že vesmír je spravedlivý a rovnováhu zajistí a že světlo srdce si cestu vždy najde.

Práci na dálku nechávám na klientovi, na jeho možnostech a úvaze, a na svém účtu, který na požádání klientovi uvedu. Věřím, že i tady se světlo srdce nastaví správně.

Za jednu hodinu mé individuální práce zaplatíte 1000,- Kč.

Konzultace: 1 hodina za 600,- Kč

Muzikofiletika (jednohodinová) pro kolektivy dětí a mládeže, studenty, seniory: 50,- Kč/os  

Muzikoterapie pro centra, speciální školy a jiné skupiny je obvykle v rozsahu tříhodinové aktivity.Může být po domluvě i jiná./I jiná cena

Cena je 3000,- Kč + doprava.

Léčivé meditace Světlem srdce: dvě hodiny za 200,- Kč/os. V ceně je pronájem meditační místnosti.

Semináře a kurzy jednodenní stojí obvykle 1000,-1400,- Kč.

Semináře a kurzy dvoudenní, pátek - neděle, stojí obvykle 1200,-2000,- Kč + ubytování a jídlo si hradíte sami.  

Semináře a kurzy speciální, mimořádné jednodenní stojí 2500,- Kč/do 10 klientů.

Jakékoli další aktivity dle požadavků klientů, zadavatelů - cena dohodou;  platit lze hotově i fakturou.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více