Jste zde


Léčitelka Mgr. Hana Šmídová, Příbram
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.a-kresba.cz

 

Telefon: +420 737 121 258

E-mail: a-kresba@seznam.cz

Poštovní 6, 26101 Příbram V-Zdaboř

Poštovní 6

26101

Příbram V-Zdaboř

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitelky Mgr. Hany Šmídové:

Kurzy automatické kresby, olejomalby, EFT, tělových svící pořádané v Praze.

KARTY ARCHANDĚLŮ A DUCHOVNÍCH PRŮVODCŮ. Krabička obsahuje 26 karet a knížku, ve které najdete návod a použití, seznam karet a jejich významy. Karty budou k dostání od konce května, a to na mých kurzech a na výstavách, nebo poštou (objednávky e-mailem na adresu a-kresba@seznam.cz). Doporučená cena je 420 Kč, u mne k dostání za 350 Kč. Při platbě předem poštovné zdarma.

Olejomalba automaticky - Malířem za den

Pamatujete si na dobu, kdy jste jako děti něco nadšeně počmárali? Zedˇ- stůl - papír... zcela spontánně, a hlavně s radostí a nadšení?? Chcete něco podobného zažít znovu :-)?   Máte možnost! :-)  Objevila jsem další způsob, jak tvořit energetické obrázky, nejen pastelkami.  Totiž - jak malovat štětcem a užít si to - beze strachu, že něco bude "špatně", s nadšením, co mi to na plátně vyrostlo za div světa;-)...

Ukážu Vám, jak namalovat obrázek, který Vás bude bavit. Nadchne Vás. - Nelze jinak:-). Protože štětce a barvy a nový způsob jejich používání mne naprosto očarovaly. A naučím to i Vás. A vůbec nevadí, že neumíte malovat, že jste to nikdy nedělali, nevěřili si. Vím, jak na to.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více