Jste zde


Léčitelka Marta Pšeničková, Most
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.reconnection-most.cz

 

Telefon: +420 603 815 705

E-mail: marta-psenickova@seznam.cz

Chmelná 1863/15, 43401 Most

Chmelná 1863/15

43401

Most

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitelky Marty Pospíšilové:

Nabízím rekonektivní léčení 1., 2. a 3. stupně. Provádím Reiki, Džuna Davitašvili, duchovní léčení, léčení na dálku a doplňování energie. Rekonektivní léčení je bez rizika, nemá vedlejší účinky a zaručuje absolutní bezpečnost. Terapie je bezkontaktní

Jmenuji se Marta Pšeničková, jsem z Mostu a narodila jsem se ve znamení Lva. Můj zájem o alternativní medicínu pramenil již od dětství. Moje babička byla známá léčitelka a bylinkářka. Chodily za ní spousty lidí, kterým pomáhala od nemocí. Míchala jim různé čaje a odečítala bradavice.
Celý můj život byl naplněn prací, hlavně starostmi s podnikáním a péčí o rodinu, až se můj imunitní systém jednoho dne zhroutil. Přišla stálá únava, nespavost a na obličeji a rukách se mi objevil ekzém. Protože již babička není mezi živými, tak jsem se začala o alternativní medicínu zajímat i já. Jako první jsem se začala učit Silvovu metodu, potom přišly na řadu kurzy Reiki. Dosáhla jsem mistrovského titulu se stupněm III B (učitel) a zasvěcením v Thajsku a absolvovala jsem i kurs Qi gongu. Neustále jsem cvičila, zvyšovala  citlivost v rukách, meditovala a při hledání na internetu, abych se ve všem zdokonalila, jsem narazila na Rekonektivní léčení. Objednala jsem si  knihu, kterou napsal Dr. Eric Pearl "Uzdravte druhé, uzdravte sebe", kterou jsem přečetla jedním dechem. Dr. Eric Pearl je také  průkopníkem této metody a  v součastnosti pořádá přednášky a semináře  a jedna z nich se měla konat v  Praze. Přihlásila jsem se na seminář  a absolvovala jsem semináře I.+II. a III. a dnes jsem kvalifikovaným praktikem. Díky Rekonektivnímu léčení se klienti  začali pod mými rukami uzdravovat a vždy došlo k výraznému zlepšení jejich zdravotního stavu. Moje výsledky s těmito frekvencemi jsou velmi dobré a ohlasy spokojených klientů mluví za vše.

Rekonektivní léčení na dálku:
 

Ptáte se, funguje to !?
ANO funguje a můžete se o tom přesvědčit.Pomocí těchto frekvencí lze léčit i na dálku.


Rekonektivní léčení je Božský dárek z Vesmíru a tento dárek by si měl dopřát a vyzkoušet každý. Tato nová energie s sebou přináší nové světlo a informace do vašeho těla a je dostupná všem, kteří ji chtějí. Dopřejte si  a vyzkoušejte tyto léčivé frekvence, které umožňují léčení vašeho těla. Stačí jen, když máte tu vůli a jste rozhodnuti něco ve svém životě změnit, nebo se sebou něco udělat.
Tato nová frekvence umožňuje léčení vašeho těla na FYZICKÉ, MENTÁLNÍ a EMOCIONÁLNÍ úrovni a tím se vaše  tělo se dostává do harmonie a rovnováhy. Energie sama si vyhledá oblast (místo na vašem těle), kde je zapotřebí dodat energii a tam začne  hned opravovat a působit. Moje výsledky s těmito frekvencemi jsou velmi dobré  a ohlasy spokojených klientů mluví za vše. 

Pokyny k léčbě na dálku: 

Léčení potrvá 30 minut.

Po předchozí domluvě se spolu domluvíme na určitém dni a čase.
V den, kdy budete moci přijímat léčení by bylo dobré, aby Jste byli v naprostém klidu a nikdo Vás nerušil. Lehnete si na lůžko, ruce budete mít podél těla s dlaněmi otočenými nahoru a naprosto se uvolníte. Potom zavřete oči a budete pozorovat svoje tělo. Pozorujte každý vjem, který přichází a staňte se tak sám sobě pozorovatelem. Může to být lehké mravenčení v končetinách, nebo můžete cítit teplo uprostřed dlaní. Někdy můžete naopak cítit i občasné píchnutí a krátkodobou bolest na určitém místě svého těla. Je to reakce vašeho těla na léčbu a vaše tělo se opravuje. Je to v naprostém pořádku a děje se tak proto, protože léčivá frekvence prostupuje vaším tělem a vy se postupně dostáváte do harmonie a rovnováhy. Léčení nastává vždy a energie sama si vyhledá oblast ve vašem těle, kde začne působit. Rekonektivní léčení je nezapomenutelný zážitek a proto po celou dobu přijímání těchto frekvencí by bylo dobré, aby Jste nespali. Sami sebe by Jste tak ochudili o zážitky všech vjemů, které přicházejí jako informace do vašeho těla. Naopak pokud usnete, budete spát velmi hlubokým spánkem a vaše tělo se léčí i tak a energie ve Vás ještě dlouho bude působit. Pro lepší vnímavost těchto léčivých frekvencí doporučuji se nepřikrývat. Pokud by Vám byla zima, tak se samozřejmě  přikryjte. 


Cena za moje služby:
30 minut působení: 600 Kč
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více