Jste zde


Léčitelka Ludmila Salemová, Praha
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.bachovkypraha.cz

 

Telefon: +420 774 028 777

E-mail: lida@bachovkypraha.cz

Léčitelka Ludmila Salemová, Praha

Pod Parukářkou 2760/14

13000

Praha, Žižkov

Provozní hodiny:

Pondělí: 08:00 - 19:00

Úterý: 08:00 - 19:00

Středa: 08:00 - 19:00

Čtvrtek: 08:00 - 19:00

Pátek: 08:00 - 19:00

Sobota: 08:00 - 19:00

Neděle: 08:00 - 19:00

Služby léčitelky Ludmily Salemové:

Svoboda, síla, skutečná radost ze života. Pracuji s Bachovými esencemi, které skvěle podpoří Etikoterapie, konstelace nebo koučování. Naberte energii a uspořádejte si život tak, abyste si ho opravdu užili.

Před patnácti lety jsem prošla zkušeností náhlého kolapsu a vážné nemoci. Jedete v autě a najednou náraz do betonové zdi…

Následovalo víc než půl roku v jednom pokoji. Neměla jsem sílu ani poslouchat rádio, někdy ani mluvit nebo mít otevřené oči. Najednou jsem byla sama jen s tím co jsem měla v hlavě – a to je po pár týdnech o dost těžší, než se může na první pohled zdát.. Hlava chrlí automaticky jednu myšlenku za druhou a většinu těch myšlenek byste nejradši hned zapomněli. Člověk se diví: Odkud se to všechno bere? Proč se cítím tak mizerně? Jak to můžu vypnout?

Tyhle myšenky nám za “běžného provozu” řídí život.  My je moc nevnímáme, protože jsme neustále zaměstnaní. Sem tam na nás dotírají (to když se cítíme frustrovaní, vystresovaní, zmatení nebo naštvaní bez zjevného důvodu). My je ale umíme na chvíli zahnat – stačí si dát něco dobrého k jídlu, pustit si film, brouzdat po internetu nebo někam vyrazit a je nám zase dobře!

Na povrchu.

Myšlenky a nastavení, které nás řídí, ale nezmizí, neseme si je všude s sebou. Ony určují jak sami sebe vidíme, na co si v životě troufneme. Určují jakého máme partnera, jakou práci, jaké zdraví – prostě jaký je náš život a jak dobře se hluboko uvnitř cítíme.

Jak to se mnou tehdy dopadlo? Jedna osvícená paní doktorka mi řekla, že si mám přečíst knížku Co s doktorem od Vladimíra Vogeltanze. Tahle knížka mě v mém tehdejším stavu “rozsekala”. Najednou to do sebe zapadalo, viděla jsem příčinu a přestala jsem svoji nemoc vnímat jako nepřítele, ale naopak jako přítele, který se mě snaží na něco laskavě (a později už dost nelaskavě) upozornit. Začala jsem být vděčná za to co mám místo toho, abych plakala nad tím co nemám. Tohle období bylo hodně náročné, ale jsem za něj upřímně velmi vděčná, protože mě řádně “nakoplo” a stále z něj čerpám.

Dnes pracuji s Bachovými květovými esencemi, s Etikoterapií a také s Konstelacemi. Etikoterapie je metoda, která nám pomáhá najít kde jsme se odchýlili od toho jak by věci měly být. Pomáhá nám v praxi vidět, že nemoc opravdu začíná v duši mnohem dřív než se projeví v našem těle. Etikoterapie uzdravuje napravením pokřivených vztahů – a to včetně uzdravení vztahu k sobě. Výborně se tak doplňuje s Bachovou květovou terapií. Konstelace pracují s rodinným systémem a vlivem našeho nastavení z původní rodiny na náš celý život.

Jsem tu pro vás pokud byste rádi rozpletli svoje pocity, aby se vám životem kráčelo lehčeji a jistěji.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více