Jste zde


Léčitelka Jana Soumarová, Mladá Boleslav
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.janasoumarova.cz

 

Telefon: +420 721 824 005

E-mail: j.soumarova@centrum.cz

Léčitelka Jana Soumarová, Mladá Boleslav

Jaselská 181

29301

Mladá Boleslav II

Provozní hodiny:

Pondělí: 08:00 - 19:00

Úterý: 08:00 - 19:00

Středa: 08:00 - 19:00

Čtvrtek: 08:00 - 19:00

Pátek: Zavřeno

Sobota: Zavřeno

Neděle: Zavřeno

Služby léčitelky Jany Soumarové:

Specializuji se na relaxační, uvolňující masáže i na metody, které Vám mohou velmi účinně pomoci od bolesti svalů, kloubů či skoliózy. Každou masáž přizpůsobuji na míru Vašim potřebám. Metody, které používám: Dornova metoda, Breussova masáž, baňkování, rekondiční masáže, mobilizace a kineziotaping.

Služby

Dopřejte si péči, která Vás pohladí na těle i na duši, věřím, že budete odcházet odpočatí, uvolnění a s úsměvem na tváři. :-)
Při první návštěvě je potřeba nejprve diagnostikovat, co Vás trápí a jaká metoda nebo kombinace metod je na ten daný problém nejvhodnější. Pokud Vás například budou trápit bolavá záda, často masáž na závěr kombinuji s baňováním či kinesiotapingem, aby byl výsledný efekt co nejúčinnější a Vám se co nejvíce ulevilo.

Dornova metoda PLUS

Trápí Vás bolesti zad, kloubů, máte každou nohu jinak dlouhou, nebo trpíte skoliózou? Dá se to řešit, bez operací, medikamentů a hlavně bez bolesti. Dornava metoda PLUS 
pomáhá neinvazivně tam, kde by si klasická medicína buď nevěděla rady, nebo by použila mnohem drastičtější, zdlouhavější a často i méně účinné metody. 
 

Kinesiotaping
Tato metoda Vám pomůže uvolnit, nebo naopak aktivovat namožený sval, funguje jako opora pro zatížená místa, umí dokonce i nahradit funkci vazu či svalu. Kinesiotaping používám jak samostatně, tak i v rámci masáží když je to zapotřebí.


Baňkování
Potřebujete opravdu účinně uvolnit zatuhlé svalstvo, bolí Vás klouby, či hledáte metodu vhodnou na revma i rozproudění lymfy? Zkuste baňkování! Mimo to stimuluje vnitřní orgány, detoxikuje a odbourává stres.
 

Breussova masáž

Máte zablokované ploténky, Vaše svaly jsou věčně napjaté, nemáte energii a jste ve stresu? Pak Vám doporučuji Breussovu masáž, která je  jemná, uklidňující a přitom účinná. Používá se při ní třezalkový olej, který mírní stres a uvolňuje a vyživuje meziobratlové ploténky.  Používá se často v kombinaci s Dornovou metodou. 

 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více