Jste zde


Léčitelka Jana Pokorná, Vysoké nad Jizerou
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.annwnboi.cz

 

Telefon: +420 602 318 282

E-mail: janajana.i@tiscali.cz

Léčitelka Jana Pokorná, Vysoké nad Jizerou

Vysoké nad Jizerou 125

51211

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitelky Jany Pokorné:

Léčíme pomocí hypnoterapie, psychosomatiky a čínské medicíny. Zamřeujeme se na fobie, deprese, alergie, problémy fyzické, vztahové a další.

Jmenuji se Jana Pokorná a svou profesní dráhu jsem začínala jako biochemik.
Už v té době jsem se však velice zajímala o psychiku člověka a pravé příčiny zdravotních problémů a životních situací. 
Při svém hledání jsem prošla mnoha různými kurzy a školami, kupř. Su-Jok terapie, Shiatsu terapie, Silvovy metody, rodinných konstelací, Auraterapie, EFT, NLP,..., studiem psychologie, hypnoterapie, medicíny – v základech hippokratovské, ale především tradiční čínské a ájurvédské, ale i studiem uměleckých oborů či feng-shui. Ve své praxi propojuji poznatky ze všech těchto oborů a čerpám i z bohatých osobních zkušeností. 
Ač jsou veškerá studia z hlediska odbornosti velice důležitá, již zmíněné životní zkušenosti jsou, dle mého názoru, nedocenitelné, neboť, mimo jiné, umožňují lépe se vcítit do klienta a jeho situace. Z téhož důvodu nepreferuji tituly ani diplomy – ukončené studium mne ještě nedělá lepším člověkem. 
Mým cílem se tak stalo vyhledávání a uzdravování pravých příčin našich problémů fyzických, psychických, ale i řešení nejrůznějších životních situací. 
Ke každému klientovi přistupuji individuálně a podle toho volíme společně i způsob terapie, či hlavní způsob práce na dané situaci. 
Dalšími informacemi, jako je podrobný výčet certifikátů, ukončených studijních programů a absolutorií, Vás nemíním zatěžovat, ty jsou k nahlédnutí v mé kanceláři, raději chci pracovat na Vaší pohodě a šťastném životě. 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více