Jste zde


Léčitelka Ivana Hansíková, Třebechovice pod Orebem
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.znovunapojeni-reconnection.cz​​​​​​​

 

Telefon: +420 604 262 644

E-mail: ivanah333@centrum.cz

Trčkova 1167, 50346 Třebechovice pod Orebem

Trčkova 1167

50346

Třebechovice pod Orebem

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitelky Iavyn Hansíkové:

Nabízíme rekonektivní léčení, poradenství v oblasti rozvoje osobnosti. Možnost osobních konzultací při řešení problémů ve vztazích.

Nabízím to, co možná hledáte - úlevu, vyladění, nové nasměrování, harmonizaci, lepší fungování těla a mysli, zlepšení vztahů. Pokud máte jakýkoli problém a máte zájem o změnu k lepšímu, pak jste tady správně.

V Hradci Králové, ve Wonkově ulici, mám pro vás připravené lehátko a své ruce, které zprostředkují proudění nového spektra léčivých energií do vašeho těla. Rekonektivní energie umí více, nežli jen zahojit nějakou tu bolístku a vyladit nás na lepší fyzickou a psychickou pohodu. Spojuje nás s něčím mnohem větším, nežli si dokážeme představit. Aktivuje DNA, poskytuje našemu tělu nový rozměr existence, přesahující náš třídimenzionální svět. Zdá se to být neuvěřitelné, že?

Jsem a vždycky jsem byla zvídavá a hledala jsem tajemství. V době totalitního režimu jsem pátrala po zajímavých souvislostech v horoskopech a numerologii. Zajímalo mne, proč jsou věci tak, jak jsou a zda existují nějaké zákonitosti, podle kterých je možné se orientovat.

Po "sametové" jsem přečetla snad všechno, co bylo k mání na téma osobního rozvoje, esoteriky, léčení apod. Hltala jsem knihy Louise Hay, Rudolfa Steinera, Paula Bruntona, manželů Tomášových, knihy o auře, čakrách, barvách, u všeho jsem musela být, všechno jsem chtěla vyzkoušet. Takový hlad jsem v sobě měla. Přihlásila jsem se ke studiu tarotů, vyzkoušela jsem si Bachovy esence, také Aura-Somu a všechny možné esence květů, mistrů, andělů, pak zasvěcení do Reiki, reflexní terapie u Ing. Janči - to všechno v devadesátých letech, až jsem na tom byla tak, že už jsem nic nového studovat nechtěla. Pauzu jsem vydržela asi rok, než mi přišla do cesty kineziologie a po roce 2000 to byly další nové zajímavé věci. Několik let jsem studovala Principy života, byla jsem na seminářích SRT-Spiritual Response Therapy přímo u Roberta Detzlera a AFT-terapii přitahovacích polí u dr. Kurta Eberta.

U AFT se zastavím. To, co jsem se dozvěděla na seminářích AFT, to mne oslovilo nějak víc. Zejména souvislosti mezi pocity a nemocemi. Zmínka o vibracích. Přitahovací pole mne fascinovala a můj zájem se od té doby soustředil na vibrace, frekvence, vyzařování. Zpomalila jsem. Už žádné nové semináře. Vracela jsem se ke knihám, které jsem tehdy tak rychle zhltla, že jsem mnoho užitečného v té rychlosti přehlédla.

V roce 2009 mne oslovilo téma "Znovunapojení", které bylo něčím novým a dosud neznámým. Dozvěděla jsem se o dr. Ericu Pearlovi. Měla jsem štěstí. Seminář se měl konat v Praze v dubnu 2010, asi za půl roku. Bylo to nekonečné čekání. Přečetla jsem si pečlivě jeho knihu "Reconnection Návrat k léčivé energii" a energii jsem skutečně začala vnímat, ostatně to kniha slibovala. Mezitím se ke mně dostal film "Co my jen víme" a film "Tajemství" a také kniha Rhondy Byrne, která film Tajemství natočila. Zase vibrace a dokonce tak moc, že mají na svědomí úplně všechno. Na to dohlížejí a pěkně se o všechno postarají neomylné vesmírné zákony.

Vše je energie a vše jsou vibrace, žijeme ve světě vibrací. To tvrdil i Albert Einstein. Čím vyšší vibrace, tím lépe. Nejvyšší vibrací je Láska. To se mi líbí. Do semináře bylo ještě daleko, když jsem začala číst první knihu Esther a Jerryho Hicksových, Zákon přitažlivosti. Pak jsem si s nadšením kupovala další. Abrahamovo učení v těchto knihách mne nadchlo, jako nic předtím. Nevycházela jsem z údivu. Zase vibrace. Nyní vše popsané tak srozumitelně, že nebylo pochyb. To je ono! To jsem celé ty roky hledala! Jednoduchý návod na to, jakým způsobem žít svůj život. Jak se orientovat, jak rozumět svým pocitům a životu. A navíc - jak si život tvořit! To je paráda!

Semináře u Erica Pearla jsem se dočkala a užila jsem si opravdu každou minutu. Vibrace taky. 
Ten rozdíl ve vnímání energie byl přímo hmatatelný. Věděla jsem, že toto je moje "parketa", že zprostředkovávat lidem tyto úžasné léčivé frekvence, světlo a informace, to je přesně ono. 
Zdroj je Láska sama a ladit se na tyto vysokofrekvenční vibrace mi připadá nanejvýš smysluplné. 
To je to, co chci dělat, čím se chci naplno zabývat a učinit to součástí svého života.

Tak a to je (zatím) všechno.

Dodatečně doplňuji, že jsem velmi šťastná, protože dnes již pojem "vibrace" či "frekvence" je zcela
normální záležitostí a informace o vibrační povaze našeho života a Vesmíru jsou běžně dostupné všem.
Evoluční vlna sílí každým dnem a věřte, že rekonektivní energie má na tom svůj podíl :-).

 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více