Jste zde


Léčitelka Ing. Hana Mesiereurová, Statenice
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.svobodaduse.cz

 

Telefon: +420 736 165 143

E-mail: hankames@email.cz

Léčitelka Ing. Hana Mesiereurová, Statenice

Statenice

25262

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitelky Ing. Hany Mesiereurové:

Nabízíme alternativní metody léčení. Poskytujeme služby v oblasti zlepšování kvality života. Zajišťujeme léčení těla i duše či harmonizaci těla.

Léčení těla

    Tato  terapie připomíná masáž. Na zjištěných problematických místech vašeho těla působím energeticky a tím odstraním disharmonii, projevující se bolestí, křečí, blokem, migrénou, a podobně.
    Fyzické problémy či nemoci mají velmi často příčinu v rovině duše. Tyto negativní energie nevnímáme, protože vznikly v minulosti života naší duše. Odstraníme-li tedy příčinu na duchovní úrovni, pak fyzický projev na těle postupně zmizí, například: bolesti páteře, zad, kyčlí, kloubů, hlavy, skolióza, ztuhlé klouby, zkrácené nebo ochablé svalstvo....

    Tato precizní metoda pracuje tedy přes bolesti těla na duchovní příčině nemoci a můžeme tak nalézt a odstranit původ problémů v životě, např.partnerské, pracovní a rodinné vztahy, fobie, duševní problémy jako jsou deprese, problémy dětí ve škole např.nesoustředěnost, poruchy učení apod.
    První terapie trvá většinou 1,5 až 2 hodiny. Klient leží na masážním lehátku, nemusí se svlékat. Ošetření je nebolestivé, příjemné s relaxační hudbou.

 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více