Jste zde


Léčitelka Hana Víchová, Praha
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.casnapovidani.cz

 

Telefon: +420 607 170 843

E-mail: vi.hanka@seznam.cz

Žitná 1575/49, 11000 Praha, Nové Město

Žitná 1575/49

11000

Praha, Nové Město

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitelky Hany Víchové:

Nabízím Kraniosakrální ošetření, Dornovu metodu, automatickou kresbu, diagnostiku zdravotního stavu, psychosomatika, etikoterapii, poradenství v osobním rozvoji.

Pracuji mnoho let ve službách a všimla jsem si, že spousta zákazníků se vrací nejen za někým, kdo dobře odvede svou práci, ale i za tím, komu se můžou svěřit. 

Přivedlo mne to na myšlenku otevřít si prostory nejen na služby ale taky jako místo, kde si každý, kdo bude mít ,,svou náladu" může přijít popovídat, případně se poradit nebo jen prostě pobýt. 

Sama jsem si v životě prošla lecčíms a získala tak nad spoustou věcí patřičný nadhled. Už jako dítě jsem vnímala svět trochu jinak a až v dospělosti jsem začala zjišťovat, že věci někdy nejsou takové, jaké je vidíme. 

Velkým přelomem v mém životě bylo, jak už to často bývá, mé onemocnění. V tu dobu, hned poté, co jsem zjistila,že alopatická medicína mi není schopna pomoci, bez toho, aby mi zhuntovala tělo a mysl, jsem se začala zajímat o alternativní způsoby léčení. S tím přišly ruku v ruce i informace o tom, že ne vše, co vidíme, taky takové je a pomalu jsem vklouzávala do tajů esoterického vnímání světa. Přečetla jsem na to téma spousty knih a pomalu si o tom světě, který moc nevidíme, začala utvářet svůj názor. 

Potěší mne, pokud se na mne se svými názory i dotazy obrátíte, pomohu Vám vaši situaci rozebrat, podíváme se na věc i z jiného pohledu a věřte, že mnohokrát se mi podařilo spolu s klintem přijít na naprosto jednoduché řešení problému.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více