Jste zde


Léčitelka Eva Šimková, Velké Přílepy
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.lecivestranky.cz

 

Telefon: +420 602 558 177

E-mail: info@lecivestranky.cz

Léčitelka Eva Šimková, Velké Přílepy

Werichova 996

25264

Velké Přílepy

Provozní hodiny:

Pondělí: 13:00 - 21:00

Úterý: 13:00 - 21:00

Středa: 13:00 - 21:00

Čtvrtek: 13:00 - 21:00

Pátek: 13:00 - 21:00

Sobota: Zavřeno

Neděle: Zavřeno

Po předchozí domluvě. V sobotu a neděli probíhají kurzy.

Služby léčitelky Evy Šimkové:

Nabízím přírodní léčitelství, astrální operace, čištění aurických těl, detoxikace dle MUDr. Jonáše a výběr vhodných preparátů Joalis. Pořádám semináře alternativní medicíny a kurzy Reiki.

Člověk je z pohledu léčitele stvořený jako perfektní ucelený systém, který se skládá z mnoha vzájemně propojených částí a systémů. Každá část systému má svůj obrovský význam a symbiotický smysl pro zbývající celek. Nelze ovlivnit jednu část, bez toho aniž by se neovlivnil celek jako takový.

Je mnoho způsobů jak lze pozitivně působit na některou z částí lidského systému, ale pokud se neodstraní skutečná příčina nedostatku ve fyzické, psychické nebo emocionální oblasti, problémy se budou stále vracet.

Proto je velice důležité, nejdříve pochopit jak celý systém člověka funguje a z jakých dalších systémů se skládá, pokud chceme docílit trvalého zdraví a osvobození duše.

Většinou se zaměřujeme jako první na to co vidíme, tedy na fyzické tělo. Všechny naše zdravotní problémy a disbalance organismu však nevznikají v samotném fyzickém těle, ale již v naší mysli. Naše fyzické tělo je jen zrcadlem našich myšlenek a je konečným důsledkem toho, jak sami se sebou zacházíme, jak o sobě přemýšlíme, jaká traumata, strachy a bolesti jsme dosud nepřekonali.

Na těchto stránkách se budeme věnovat primárně těm oblastem, které směrují lidský systém zpět k rovnováze duše a těla bez chemických a mechanických zásahů.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více