Jste zde


Léčitelka Centrum Balsamina, Kopřivnice
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.balsamina.cz

 

Telefon: +420 605 152 604

E-mail: h.chocholata@seznam.cz

Léčitelka Centrum Balsamina, Kopřivnice

Přepychy 66

51732

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitelky Centrum Balsamina:

Nabízím péči formou kombinované terapie klasické homeopatické léčby, kraniosakrální biodynamiky, osteopatie a dalších technik. Nabídka terapií platí pro dospělé, děti, těhotné maminky i seniory. Kraniosakrální biodynamickou terapii praktikuji i u domácích mazlíčků.

Celostní medicíně se věnuji od roku 1998. Svým klientům nabízím péči formou kombinované terapie klasické homeopatické léčby, kraniosakrální biodynamiky a osteopatie a dalších technik. 

Mám šestiletou praxi v kraniosakrální terapii, a téměř dvacetiletou praxi jako homeopatka a terapeutka.
Vystudovala jsem roční školu Kraniosakrální osteopatie Radka Neškrábala a poté tříletý kurz Craniosacral biodynamic balancing pod vedením Bhadreny Tschumi Gemin a Kavi Gemin, učiteli kraniosakrální biodynamiky z ICSB ze Švýcarska, zakončenou zkouškami ( praktická a písemná) a diplomovou prací. Úspěšné složení této školy je ohodnoceno mezinárodním diplomem a  titulem BCST.
Pracuji s dětmi i s dospělými, pro práci s miminky od porodu do jednoho roku věku mám úspěšně splněný postgradual Baby course u Bhadreny Tschumi Gemin. 

V současné době jsem asistentkou  ve výcviku kraniosakrální osteopatie v Ostravě.

V práci s klienty dávám přednost individuálnímu přístupu a celostnímu pohledu na člověka a jeho ne-moc. Terapie probíhají prostřednictvím empatického sdílení, reflektování osobních prožitků a terapií dotykových . Jsem průvodcem klienta na jeho cestě ke zdraví a k znovuobjevení vnitřní síly a osobních schopností a možností. Terapie probíhají v příjemném a bezpečném zázemí Centra Balsamina.

Moje cesta k terapeutické práci byla a stále je plná radosti, nadšení, objevování a setkávání se skvělými lidmi a učiteli. Po dokončení Vysoké školy veterinární jsem vystudovala klasickou homeopatii  na London College of Classical Homeopathy. V roce 2001 pak vzniklo Centrum celostních terapií “Balsamina” v Kopřivnici, ve kterém pracuji dodnes. 

Do léčebného procesu zapojuji kromě kraniosakrální terapie a  klasické homeopatie rovněž metodu řízené detoxikace a regenerace těla včetně měření EAV Supertronicem, Dornovu metodu, Bachovu květovou terapii, aromaterapii, Baby masáže, reflexní terapii,  kineziotaping a kineziologii.  V roce 2010 jsem pracovala  s handicapovanými a autistickými dětmi z MŠ a ZŠ Motýlek. 

Věnuji se i lektorské činnosti, přednáším, vedu semináře a projekty zaměřené na podporu zdravého životního stylu, rozvoj osobnosti spojené s pohybovou a taneční terapií, např. projekty “Sama sobě přítelem (2005)” a “Už vím, co s tím”(2006), semináře “Harmonie v pohybu” a “Naše vnitřní melodie”(2006-2007). 

Mým koníčkem a zároveň zdrojem energie je tanec a tato láska mě dovedla až k vedení tanečních kurzů pro dospělé i pro děti ve Studiu orientálního tance Farridah v Kopřivnici. Dalším silným zdrojem jsou pro mne děti, zvířata a příroda. Jsem matkou tří dcer a jsem šťastně vdaná.

 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více