Jste zde


Léčitel Petr Hepnar, Praha
PatrikB

Kontakt na léčitele:

Web: www.napoj.me

 

Telefon: +420 725 570 980

E-mail: info@napoj.me

Maltézské náměstí 293/9, 11800 Praha, Malá Strana

Maltézské náměstí 293/9

11800

Praha, Malá Strana

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitele Petra Hepnara:

Nabídka Rekonektivního léčení a The Reconnection.

Jmenuji se Richard Nášel je mi 45 let a jsem narozen ve znamení Raka. V minulosti jsem neměl větší ambice věnovat se jakýmkoli formám léčby či pomoci. Reiki mne zaujalo, u ostatních forem jsem byl spíše jen přihlížející. Práci s energií jsem vnitřně pociťoval, nedokázal jsem si však vysvětlit proč a jak vše funguje a co s čím zapadá. Literatura je mou dlouholetou vášní a koníčkem. Před několika lety jsem čirou náhodou otevřel knihu amerického chiropraktika Dr. Erica Pearla. Poprvé jsem knihu přečetl jedním dechem. Následně jsem pak přistupoval ke čtení se zamyšlením nad mnoha otázkami a pochody. Ano, kniha mi v mnohém otevřela nejen oči, ale i mysl k přístupu a vnímání všeho, co dokáže energie. Sám jsem nejprve s údivem sledoval na sobě, co vše přináší tato přirozená enregie, která je v každém z nás.

Můj postoj stojí na myšlence, že není důležité, zda jsem člověku pomohl svou energií já, nebo jsem ho jen navedl na cestu a vlastně pomohl sám sobě. Podstatný je fakt, že problém ustal. K rekonektivní léčbě přistupuji spíše jako k nalezení Harmonie a Rovnováhy.

Rekonektivní léčení

je návrat k rovnováze a harmonii jak po zdravotní, psychické, emoční i vztahové stránce. Je spojení s léčivým spektrem frekvencí, které se skládá z energie, světla a informací. SVĚTLO - enormní množství fyzického světla: Každá živá buňka vyzařuje světlo a podle toho kolik toho světla v sobě máme, tak jsme buď vitální, energičtí, nebo unavení, v depresi a nemoci. ENERGIE - v širokém spektru: Energie je vše, co tvoří náš organismus, naši pravou podstatu a skutečné fyzické tělo. INFORMACE v harmonické podobě: V těle MÁME 3 miliardy kódu DNA, který určuje podobu těla, ale i to, jak se člověk chová. Informace fungují jako antivirový program, který začne narovnávat část kódu DNA, která se od narození pokřivila. Zatímco věda i nadále zkoumá, jak celý proces funguje, Rekonektivní léčení je vědecky potvrzeno a zdokumentováno ve více než tuctu mezinárodních studií. Když léčivé frekvence působí na energii v našem těle, naše tělo vysílá a vibruje na vyšší úrovni světla.

Reconnection

nebo taky znovunapojení je návrat k sobě a každý člověk ho prožívá jinak. Je to propojení energetických drah, které jsou všude kolem nás, s energetickými dráhami v našem těle. Absolvuje se jednou za život a nemusí se opakovat. Dochází k harmonii a rovnováze v těle a tím se může zlepšit život jak po zdravotní stránce, tak i po psychické, emocionální, duševní i vztahové stránce. Člověk se celkově zklidní, prohloubí své vnímání ve všech oblastech a to mu způsobí změny v jeno životě. Po znovunapojení je člověk schopen sám využívat energii, obnovovat ji v sobě a s její pomocí se i léčit. Obvykle ji cítí v rukou a tato citlivost se postupem času rozvíjí. Je možné zkoušet účinky i na svých blízkých.

Co můžete očekávat?

Na nemoc už nepohlížíme jako na něco, co by se mělo co nejrychleji odstranit, ale jako na příležitost, která nám ukazuje životní cestu. Léčení by neměla být procedura, na které jsme závislí. Rekonektivní léčení je iniciační proces, který nás uvádí zpět do harmonie. Neléčíme nemoc, ale člověk se začne léčit sám.

Při léčení částečně probíhá obnova našeho spojení jak se sebou sama tak s celým universem jako při Reconnection a naopak, takže klienti oba typy sezení vnímají obdobně a mají podobné zkušenosti: získávají důvěru v samotný proces, rozšiřující se vědomí a schopnost léčit sebe i druhé. Jinými slovy také sebedůvěru, sebevědomí a rozvoj tvůrčích schopností.

Pokud hledáte efektivní způsob léčení, chcete se zlepšit v tom co děláte, anebo máte pocit, že stojíte na místě, máte jedinečnou možnost, vydat se na cestu hluboké vnitřní proměny a osobního růstu za hranice pěti smyslů.

Jak probíhá léčení nebo proces znovunapojení?

Obojí se provádí bezdotykovým působením rukou, zpravidla v klidu vleže na lehátku. Nemůžete udělat víc, než si vzít pohodlný oděv a pro jednou se zříci použití výrazných aromatických kosmetických přípravků, které by Vás mohly rušit v případě, že budete mít nějaký unikátní mimosmyslový čichový vjem. Stejně tak můžete něco "slyšet" nebo "vidět" a zcela jistě něco budete cítit. Na léčení si vyhraďte hodinu a na Reconnection dvě - dva dny po sobě nebo obden, pokud možno ve stejný čas. Při léčení částečně zažíváte Reconnection a naopak.

"Jsme členy velkého kosmického orchestru, v němž je každý živý nástroj nutný pro harmonickou souhru celku." J. Allen Boone - Kinship with All Life (Dr. Eric Pearl, Reconnection)
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více