Jste zde


Léčitel Oldřich Peterek, Plzeň
PatrikB

Kontakt na léčitele:

Web: www.vyvojnezastavis.cz​​​​​​​

 

Telefon: +420 777 104 372

E-mail: alternativaprozivot@gmail.com

Jiráskovo náměstí 1376/13, 32600 Plzeň, Východní Předměstí

Jiráskovo náměstí 1376/13

32600

Plzeň, Východní Předměstí

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitele Oldřicha Peterka:

Nabídka služeb v oblasti alternativní medicíny. Všechny naše životní problémy vycházejí z nepřirozeně fungující nervové soustavy. Do pěti minut vás zbavím všech pocitů, které s daným problémem souvisí. Uvědomíte si, co přesně chcete změnit a potom provedeme potřebnou změnu.

Hledáte způsob, jak vyřešit své problémy? Jak v životě dosáhnout toho, co chcete? Svým myšlením pozitivně nebo negativně ovlvňujeme vše ve svém životě. Zjednodušeně řečeno, všchny problémy, které v životě řešíme jsou v naší hlavě. Většinou se jedná o zažité vzorce chování, které si ani neuvědomujeme. Buď ve svém životě nemůžeme něco změnit, protože si neuvědomujeme co máme změnit, nebo to nechceme změnit, protože máme strach, že o něco příjdeme. Na co jsme si zvykli. Ani v jednom případě za to nemůžeme, protože zvyky myšlení jsou silnější, než naše vůle. A ta zase vychází z hlavy a našeho myšlení.

Když si dáme příliš vysoký cíl, tak se okamžitě dostaneme do stresu. Proto je řešením jít krok za krokem za svým cílem tak, aby v nás naše rozhodnutí nevyvolalo strach. Tím svého cíle dosáhneme bez stresu. Protože v hlavě je klid a nic v nás nevyvolává pochybnosti nebo zmatek. Právě klid v hlavě je důležitým prvkem v našem životě, ať už chceme cokoliv. Pokud v nás naše rozhodnutí vyvolá nepříjemné pocity, zmatek v nás nás přinutí své rozhodnutí změnit. Logicky potom nemáme to, co jsme chtěli.

Pomůžu vám vypořádat se s vašimi problémy krok za krokem. Pomůžu vám dosáhnout klidu v hlavě, zbavit se stresu z toho, čeho v životě chcete dosáhnout nebo co chcete změnit. Ať se rozhodnete v životě řešit jakýkoliv problém, tak vám s tím pomůžu. V životě se nemusíme vzdávat toho, co chceme, jen se nesmíme upnout na jediné řešení. Každý problém má více řešení, jen si to nejsme schopni uvědomit. Když něco nejde, znamená to, že na to musíme jít jinak. Každou překážku v životě můžeme složitě překonávat nebo jí pohodlněji obejít. V obou případech dosáhneme svého cíle. Jdou dělat malé i velké změny. Záleží jen na vás, pro co se rozhodnete.

 

Když je v nás klid, jsme schopni si uvědomit, co chceme.

Když víme, co chceme, jsme schopni si uvědomit, jak toho dosáhneme.

Díky tomu si začneme věřit. A dosáhneme toho, co chceme.

Základem každého sezení, je dosáhnout stavu, kdy jsme v naprostém klidu a díky tomu si uvědomíme, co v životě chceme. Tento nezbytný základ je moje práce a znám způsob, jak rychle dosáhnout toho, abyste věděli, co chcete. Pokud nejsme v klidu, neustále nás ovlivňují pocity, myšlenky a zkušenosti, které v nás dělají zmatek, tak si nejsme schopni uvědomit co chceme. Ale hlavně udržet si tuto myšlenku. A tak pocity a myšlenky neustále mění naše chování a to, co chceme. Stejně tak stres nám bere schopnost umět se správně rozhodnout. Když je v hlavě je klid, najednou jsme schopni si uvědomit co chceme a není v nás jediná pochybnost, že je to správně. Díky tomu si uvědomíme, jak dosáhnout toho, co chceme. Svůj vlastní způsob. Protože představy, podle kterých jsme chtěli něčeho v životě dosáhnout, u nás prostě nefungovaly a navíc v nás vyvolávaly strach, pochybnosti a stres. Když si uvědomíme, že víme, jak dosáhnout toho, co chceme, logicky si znovu začneme věřit a chovat se podle toho. Je to nejrychlejší cesta k tomu, jak v životě něco změnit, něčeho dosáhnout. A s tím vším vám pomůžu. Respektive dosánhnete toho bez toho, že byste pro to museli něco udělat.  

Uvědomte si, že pokud ve vašem životě něco nefunguje, tak jen z toho důvodu, že volíte způsob, který u vás prostě nefunguje. Není pro vás přirozený, vám vlastní. Nemůžeme všichni dosahovat toho, co chceme stejným způsobem. Musíme zvolit způsob, který je nám vlastní, kterému věříme a dosáhneme čehokoliv. Jen jinak, než jsme si zatím představovali. To, co funguje u jednoho, nemusí automaticky fungovat u nás. Ale když to uděláme jinak, dosáhneme stejného výsledku a stejně rychle. Pokud se budeme stále držet představ, že když to takhle funguje u jiných, tak proč ne u nás, budeme se v tom stále plácat a nic se nezmění. Pomůžu vám v životě dosáhnout čehokoliv, ale vašim vlastním způsobem. Není nic, čeho byste nemohli dosáhnout. Jen prostě jinak. A budete se divit, proč jste si to nebyli schopni uvědomit dříve. Se vším vám samozřejmě pomůžu. Po celou dobu vás povedu tak, abyste dosáhli toho, co chcete a nebyla ve vás jediná pochybnost.

Pokud chcete problém prostě jen vyřešit a nezatěžovat se tím, tak vám s tím pomůžu. Ať se to týká zdraví, vztahů, rodiny, sexu, prostě jakéhokoliv problému v životě, se kterým si nevíte rady.

Cena za sezení je 1 000,-kč.

 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více