Jste zde


Léčitel MUDr. Stanislav Rössler, Olomouc
PatrikB

Kontakt na léčitele:

Web: www.biorezonancerossler.eu

 

Telefon: +420 587 433 526

E-mail: mudr.rossler@seznam.cz

Léčitel MUDr. Stanislav Rössler, Olomouc

tř. Kosmonautů 989/8

77900

Olomouc, Hodolany

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitele MUDr. Stanislava Rösslera:

Ordinace praktického lékaře pro dospělé. Možnost využití metod alternativní a celostní medicíny. Biorezonance (biorezonanční terapie) je metoda léčení nemocného bez léků a vedlejších účinků s pomocí biorezonančního přístroje. Může se kombinovat s jinými druhy terapií. Vhodná i pro malé děti.

V naší ordinaci se setkáte s profesionálním, individuálním a laskavým přístupem. Zabýváme se celou řadou zdravotních potíží, fyzického i emocionálního charakteru. Předností naší práce je celostní přístup, vysoká úspěšnost, hledání a léčení příčin onemocnění, a ne pouze příznaků pomocí tzv.biorezonance.

Léčba biorezonanční metodou

Biorezonance (biorezonanční terapie) je metoda léčení nemocného bez léků a vedlejších účinků  s pomocí biorezonančního přístroje. Může se kombinovat  s jinými druhy terapií. 
Naše diagnostika je přesná, rychlá, bezbolestná, vhodná i pro malé děti. Výsledky se dozvíte ihned. Můžeme zlepšit i stav chronických onemocnění, které se obtížně léčí klasickou školní medicínou. Našimi pacienty jsou děti od narození po seniory pozdního věku.

Pomůžeme se změnou stravy a poradíme vhodné potravinové doplňky. Eventuelně prokonzultujeme doplňkové terapie.

Vstupní vyšetření dospělého člověka i s terapií trvá dvě hodiny. Vyšetření se nedělá z krve, ale na přístrojích Bicom, Kardivar, Akulive a TRD. U dětí děláme vyšetření na přístroji Bicom Optima, trvá i s terapií max. 1 hodinu. (Děti mají k dispozici hračky a knihy.) Aby došlo k výraznému zlepšení zdravotního stavu, je třeba sezení opakovat. Frekvence kontrol je individuální, dle charakteru potíží a akutnosti nemoci. Zpočátku jsou kontroly častější ( asi po týdnu až 14 dnech), postupně se termíny prodlužují.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více