Jste zde


Léčitel Josef Maňák, České Budějovice
PatrikB

Kontakt na léčitele:

Web: www.andelske-leceni.cz

 

Telefon: +420 608 192 502

Léčitel Josef Maňák, České Budějovice

Žižkova tř. 1321/1

37001

České Budějovice 6

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitele Josefa Maňáka:

Nabízím služby léčitele, poradce a celostní léčitelství, řešení zanesení organismu škodlivinami při špatném životním stylu, poradenství v oblasti psychiky člověka, životosprávy, vztahů, náprava oslabených orgánů a předávání pozitivní energie.

Mé aktivity:

- léčitelství, poradenství ve výživě a pod. Zjišťuji celkový stav klienta a zanesení organismu škodlivinami. Můj celostní systém může pomoci mnoha lidem s jejich problémy. Mé oblíbené léčení energií na dálku u malých dětí po očkování – imunitní systém děti nezvládne vakcinaci (dnes se používají vakcíny ve veliké míře s příměsí hliníku a pod., zase chce někdo ušetřit na zdraví jiných lidí). Např. problémy s očkováním také souvisí se zatíženými geny po rodičích. Tyto geny se dají také napravit.

- získávání informací od bytostí (kteří jsou na vyšší úrovni vnímání) z pozitivních světů telepatickou cestou, jestli je to třeba a žádoucí pro vývoj společnosti. Dle současné vědy je to způsob získávání informací o okolním světě, který má být založen na dosud neznámých smyslech, toto vědci nazývají mimosmyslové vnímání.

- takže mohu zasahovat do jakéhokoliv oboru dle výše popsaným popisem, jestli je to prospěšné pro pozitivní vývoj zde na Zemi.

- vyhrazuji si právo nebrat každého na léčení.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více