Jste zde


Léčitel Jiří Maxera, Uherský Ostroh
PatrikB

Kontakt na léčitele:

Web: www.dobravlna.cz

 

Telefon: +420 603 443 810

E-mail: maxera.iris@tiscali.cz

Léčitel Jiří Maxera, Uherský Ostroh

Zemědělská 115

68724

Uherský Ostroh, Kvačice

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitele Jiří Maxera:

Nabízím měření elektromagnetického smogu, určení a odrušení geopatogenních zón.

Podmínky prodeje

Na základě provedeného zaměření naistalujeme vhodný přístroj a prověříme jeho funkci. Vzhledem k jednoduchosti montáže posíláme přístroje i poštou, poradíme s výběrem vodného typu a s instalací.  

Doba pro vyzkoušení fukce je minimálně 3 měsíce a je uvedena na dohodě o prodeji. Během této doby může zákazník přístroj vrátit i bez udání jakéhokoliv důvodu. Naše firma garantuje vrácení peněz mimo nákladů na dopravu a případně instalaci.

Záruční doba je poskytována na dobu 10 let. Záruka se vztahuje na funkčnost přístroje. 

Životnost přístrojů odhadujeme na několik desítek let.

Prosím potenciální zákazníky, aby si uvědomili, že si zajišťují především službu, kterou přístroj Dobrá vlna zprostředkuje. Je to podobné, jako když si pořizujeme drahý program do počítače.                                                                                      

Objednávky lze posílat e-mailem, poštou nebo telefonicky. Uvádějte celou adresu, telefonní číslo nebo e-mail. Pro výběr vhodného typu přístroje potřebujeme znát i orientaci domu vzhledem ke světovým stranám /na kterou stranu směřuje vchod do domu/.

Ceny přístrojú

Ceník

PŘÍSTROJE DV 15/45     4500,- Kč včetně DPH

Tyto přístroje eliminují vliv vodních pramenů, geologických zlomů,Hartmanových a Curieho pásů po celé ploše bytu, rodinného nebo panelového domu až do vzdálenosti 45 m. Přístroje eliminují do značné míry vliv úplňku i novoluní. Prostředí, upravené těmito přístroji je homogenní na celé ploše - je stejné v místě anomálie i mimo ní a je vhodné i pro velmi citlivé osoby i pro děti.

 PŘÍSTROJE DV 15/90    7000,- Kč včetně DPH

Tyto přístroje eliminují vliv vodních pramenů, geologických zlomů,Hartmanových a Curieho pásů po celé ploše bytu, rodinného nebo panelového domu až do vzdálenosti 90 m. Přístroje eliminují do značné míry vliv úplňku i novoluní. Prostředí, upravené těmito přístroji je homogenní na celé ploše - je stejné v místě anomálie i mimo ní a je vhodné i pro velmi citlivé osoby i pro děti. Přístroje mají dostatečný výkon i pro eliminaci vlivu křížení 2 anomálií! Velká rezerva výkonu zajišťuje větší bezpečnost a komfort uživatelům. 

PŘÍSTROJE DV 15/140P    9000,- Kč včetně DPH

Tyto přístroje eliminují vliv vodních pramenů, geologických zlomů,Hartmanových a Curieho pásů po celé ploše bytu, rodinného nebo panelového domu až do vzdálenosti 140 m. Přístroje eliminují do značné míry vliv úplňku i novoluní. Prostředí, upravené těmito přístroji je homogenní na celé ploše - je stejné v místě anomálie i mimo ní a je vhodné i pro velmi citlivé osoby i pro děti. Přístroje mají dostatečný výkon i pro eliminaci vlivu křížení 3 anomálií! Velká rezerva výkonu zajišťuje vysokou bezpečnost a komfort uživatelům. Nová technoligie výroby - stříbrné spoje - zajišťuje vysoký výkon i dlouhodobou životnost.

PŘÍSTROJE DV 15/300P    15.000,- Kč včetně DPH

Tyto přístroje eliminují vliv vodních pramenů, geologických zlomů,Hartmanových a Curieho pásů po celé ploše bytu, rodinného nebo panelového domu až do vzdálenosti 300 m. Přístroje eliminují do značné míry vliv úplňku i novoluní. Prostředí, upravené těmito přístroji je homogenní na celé ploše - je stejné v místě anomálie i mimo ní a je vhodné i pro velmi citlivé osoby i pro děti. Přístroje mají dostatečnou rezervu i při eliminaci vlivu křížení 3 anomálií! Velká rezerva výkonu zajišťuje vysokou bezpečnost a komfort uživatelům. Nová technoligie výroby - stříbrné spoje - zajišťuje vysoký výkon i dlouhodobou životnost.

Všechny uvedené přístroje lze dodat v těchto provedeních, přičemž cena závisí pouze na výkonu :

DV do země. Tento přístroj se instaluje do malé šachty, kterou lze jednoduše připravit z plastové trubky KG 110 - 160 a nebo lze použít i malý květináč. Kousek trubky se zahrabe do země tak, aby horní okraj byl na úrovni terénu. Šachtu přikryjeme dlaždicí s přírodního materiálu / beton, keramika, plochý kamen /. V místě instalace nesmí být křemičitý písek ! Místo instalace určí obchodní zástupce nebo výrobce podle údajů, které jim poskytnete. Podrobnější informace naleznete v sekci Montáž.

DV  do sítě. Instalace se provádí jednoduše zastrčením do libovolné zásuvky. Tento typ přístroje je vhodný zejména na cestování.        

Přístroje lze instalovat i na trubku ústředního topení, plynu nebo vodovodu. Tyto přístroje mají krátkou elektrodu a dodáváme k nim speciální zemnící svorky.                     

 VODOTĚSNÉ POUZDRO DO ZEMĚ pro dodatečnou instalaci  

 50,- Kč + poštovné 75,- Kč
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více