Jste zde


Léčitel Ing. Viktor Pecen, Trutnov
PatrikB

Kontakt na léčitele:

Web: www.viktorpecen.wz.cz

 

Telefon: +420 603 584 255

E-mail: viktorpecen@seznam.cz

Bulharská 65, 54101 Trutnov, Vnitřní Město

Bulharská 65

54101

Trutnov, Vnitřní Město

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitele Ing. Viktora Pecena:

Nabídka esoteriky. Provádění diagnostiky prostřednictvím šamanských metod a pojmů, s pomocí čakerního systému, orientální diagnostiky a vnímáním aury. Pořádání přednášek a seminářů o léčitelství, o vnitřních postojích a představách. Poskytování poradenství při feng-shui.

Diagnostika:

 

 Během rozhovoru, konzultace je konzultantovi "prohlédnuta" mysl a "identifikován" její přirozený pohyb a rytmus, porovnán se skutečností - obecně: zhodnocení míry nerovnováhy mezi vědomím a myslí konzultovaného - vztah přirozeného rytmu vědomí a závislosti na postojích, dogmatech, doktrínách, ...

   Zároveň bývá při konzultaci (nebo následně po konzultaci) provedena "oprava mysli-odblokování-uvolnění vnitřních postojů". Způsob opravy lze nazvat "REGRESÍ BEZ AKTIVNÍ ÚČASTI konzultanta", kterému je "vtisknut-předán" do mysli až ZÁVĚR-VÝSLEDEK odblokování, bez potřeby rozumět nebo se učit "šamanským způsobům REGRESE" . K tomuto VÝSLEDKU si každý konzultant (dříve či později) "uvědomí" : ČAS, kdy uvidí VÝSLEDEK, a způsob, jakým k němu dojde, si "zvolí" již každý sám, výběrem svých dalších rozhodnutí a výběrem svých dalších postojů k "vtisknutému-předanému" VÝSLEDKU. VÝSLEDKEM je uvědomění si své jedinečnosti, svého "místa" ve skutečnosti ... objevení sebe sama.

   Dílčím VÝSLEDKEM bývá vnitřní "změna-posun" stavu mysli s následnou vnější změnou : JAKÉHOKOLIV typu bolesti (v "odborné" terminologii - psychické nebo fyzické nemoci), nebo "vývoj-pohyb" JAKÉKOLIV životní situace, zdánlivě neřešitelné - tzv. karmické, nebo jinak stagnující.

   Podstatnou součástí VÝSLEDKU se stává i "uchopení" vlastních vnitřních sil a schopností, směřujících k "vyřešení jakéhokoli problému" - zejména UMĚNÍ přijmout sebe sama v dané situaci, v nemoci či v jiném typu bolesti - ve strachu, depresi, nejistotě, pochybnostech, ...
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více