Jste zde


Léčitel Ing. Pavel Polok, Litomyšl
PatrikB

Kontakt na léčitele:

Web: www.lecenizivota.eu

 

Telefon: +420 739 374 481

E-mail: pa.mak@seznam.cz

Léčitel Ing. Pavel Polok, Litomyšl

Smetanovo náměstí 31

57001

Litomyšl-Město

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitele Ing. Pavla Poloka:

Poskytování léčitelských služeb se zaměřením na léčení problémů ve vztazích, v sebehodnocení, léčení traumat a fyzických nemocí. Nabízíme možnost zúčastnit se ročních kurzů s tématikou léčení života nebo seminářů, přednášek a léčivých besed.

Tak jako se lékaři a léčitelé zabývají léčením těla, my se zabýváme léčením života. Tak jako lékaři a léčitelé mění vaše bolavá a unavená těla ve zdravá a silná, tak u nás si můžete změnit svůj život, z bolavého a nešťastného na život naplněný, spokojený, plný přátel, lásky a porozumění. Tak jako lékaři léčí vaše tělo, tak u nás si můžete léčit vaše duše a tím i tělo.

PÁR OTÁZEK NA ZAMYŠLENÍ

Co myslíte, můžete si změnit svůj život? A co si pod pojmem „změnit si život“ představíte? Co by jste ve svém životě vlastně chtěli jinak? Jestliže by jste chtěli svůj život změnit, co jste opravdu pro změnu svého života ochotni udělat?

ČÍM SE ZABÝVÁME

Je mnoho lidí, kteří na začátku dospělosti mají celkem jasno, jak si život zorganizují, jak jej prožijí, osobně i profesně. Pak přijde realizace, vlastní život a vystřízlivění. Ať dělají co dělají, stále je něco jinak, něco špatně a jdou od prohry k prohře, od neúspěchu k neúspěchu, od kompromisu ke kompromisu. Nedaří se jim ve vztazích, s partnerem a pak i dětmi, nejsou šťastní a často přichází i nemoci, kterým říkáme civilizační.

Zabýváme se léčením takových lidí, kterých kolem sebe vidíme spousty. Pomáháme jím vyřešit jejich problémy a najít radost a štěstí v jejich životech.

Dále se zabýváme výzkumem rodové psychologie, kde si všímáme, jak funguje přenos pocitových a postojových vzorců jednání z generace na generaci. Zkoumáme, jaké má používání pocitových a postojových vzorců konkrétní důsledky pro životy lidí. Jaké životní výsledky jednotlivé pocitové a postojové vzorce jednání přináší a jak je možné je měnit.

S JAKÝMI PROBLÉMY MŮŽETE PŘIJÍT

Nefungující vztahy, problémy s dětmi, problémy s partnery, rodiči a podobně

Fyzické nemoci vaše a vašich dětí

Když si s vlastním životem nevíte rady a vnímáte jej jako nenaplněný, neuspokojivý, jste nešťastní a nevíte jak z dané situace ven

Osobní duchovní růst, nebo chcete-li sami léčit

JAK LÉČÍME

Léčení života – proč tak zvláštní slovní spojení? Co je to nemocné? Život? Ano život. Jsme s manželkou terapeuti, kteří léčí fyzické nemoci a léčíme ty z vás, kteří přijdete s tím, že se vám něco ve vašich životech nedaří. Vás, kterým se nedaří v partnerských vztazích, nerozumíte si s manželem, manželkou, jste rozvedení, nebo sami, nerozumíte si s vlastními dětmi, nebo rodiči, když se vám nedaří obstát v zaměstnání a s přáteli. Všechny vás léčíme stejným způsobem. Jak vás fyzicky nemocné, tak vás, kteří máte nějaký problém s prožíváním svého života, ve kterém vám něco skřípe.Léčíme vám vaše životy.

Jak to, že léčba fyzických nemocí a léčba problémů s prožíváním je stejná? Jednoduše proto, že příčiny jsou jedny a ty samé. Ti, co mají problémy s prožíváním obvykle jen nezašli tak daleko v chybách, které ve svém životě dělají ti, kteří fyzicky onemocněli.

KDE VIDÍME PŘÍČINY NAŠICH NEMOCÍ A ŽIVOTNÍCH PROBLÉMŮ?

V dnešní společnosti jsme vychováváni velmi zvláštním způsobem. Pokud onemocníme, hledáme příčinu své nemoci ve vnějších vlivech a okolnostech, jako jsou znečištěné životní prostředí, potraviny, genetická výbava, atd. Pokud se nám nedaří ve vztazích, pak hledáme příčiny našich problému v lidech okolo nás. Ale slyšeli jste to? Zkuste si předcházející větu přečíst ještě jednou. Co je tam zvláštní? „příčiny našich problémů“, to je to zvláštní. My máme problémy, ať už fyzické, nebo máme problémy se domluvit a viníme z toho okolní svět. A tam je i chyba našeho vnímání světa, našeho uvažování.

Příčiny našich problémů a nemocí si nosíme všichni sami v sobě, včetně reakcí ostatních lidí na nás.

Pak skutečné příčiny našich potíží nemůžeme najít. Hledáme je jinde, než bychom měli. Příčiny svých problémů a nemocí si totiž každý nosí sám v sobě. Proto je stejné i jejich léčení.

Přijdou-li lidé s problémem v prožívání je potřeba jej léčit. Něco v uvažování těchto lidí, v jejich jednání, představách a cítění je špatně a oni nedokáží pochopit, co je špatně. A tak opakují stále stejné chyby a vůbec o tom neví. Mají jen pocit, že narazili na lidi, kteří jim nějak ublížili, nebo ubližují, či je nějak zneužívají. Ale skutečnost je úplně jiná. Oni jen neumí na dotyčné správně reagovat. Neumí s nimi jednat a neví o tom. A tak jsou ti poražení a nešťastní. Jedná se o chyby v prožívání, které jsou stejné, jako u fyzických nemocí. Po léčení si dotyčný své vztahy dokáže prožívat mnohem lépe, je šťastnější, spokojenější a vyrovnanější.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více