Jste zde


Léčitel Ing. Jan Janů, Pardubice
PatrikB

Kontakt na léčitele:

Web: www.bicom-pardubice.cz

 

Telefon: +420 777 135 032

E-mail: jankjanu@seznam.cz

Léčitel Ing. Jan Janů, Pardubice

Pernerova 444

53002

Pardubice, Zelené Předměstí

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitele Ing. Jana Janů:

Biorezonanční terapie BICOM napomáhá k odvykání kouření, testování nesnášenlivostí na běžné potraviny, testování zátěží – viry, bakterie, plísně a jiní paraziti, toxiny a těžkými kovy, geopatogenní zóny a elektrosmog.

Biorezonanční terapie Vám může pomoci od řady obtíží,
nejběžněji řešené jsou následující oblasti:

DETOXIKACE A IMUNITA

Čisté tělo je zdravé tělo. Zbavte své tělo zátěže v podobě toxinů a parazitů. Využijte sílu přirozené detoxikace, posílením zejména jater, ledvin a střev.

ODVYKÁNÍ KOUŘENÍ A ZÁVISLOSTI

Velmi účinný způsob, jak bojovat s různými závislosti vč. té nikotinové nebo alkoholové. Metoda je efektivní, jelikož dokáže potlačit abstinenční příznaky.

INFEKCE

Infekční onemocnění jsou způsobená škodlivými mikroorganismy. Patří sem běžná chřipka, angína i velmi vážné chronické infekce.

BOLESTI ZAD, KLOUBŮ A JINÉ BOLESTI

Bolest je velmi pokročilá fáze problému, který jsme již schopni vnímat na fyzické úrovni. Biorezonance detekuje centrum problému a následně eliminuje bolest.

HUBNUTÍ, ZÁVISLOST NA SLADKÉM

Biorezonance představuje dlouhodobé řešení v boji s nadváhou. Nastartuje Váš metabolismus a potlačí chuť na sladké, eliminuje celulitidu.

UROLOGICKÉ A GYNEKOLOGICKÉ POTÍŽE

Hormony mají na starosti přenos informací v těle. Jeli tato funkce narušena, dochází k řadě nepříjemných a choulostivých problémů.

Psychické problémy

Trpíte depresí či migrénou? Cítíte se často unaveni? Tyto příznaky mají často základ v tělesné nerovnováze, jejímž obnovením se problém velmi často vyřeší.

TESTOVÁNÍ POTRAVIN A DOPLŇKŮ

Pomocí biorezonanční technologie lze zjistit, které potraviny či látky spouštějí alergickou reakci a tím zabránit opětovnému návratu alergie.

PREVENCE, OSLABENÁ IMUNITA

Prevence je nedílnou součástí péče o sebe sama. Přestože necítíme žádné obtíže, tak preventivní terapie umožní odhalit zárodek problému a předejít možným komplikacím.

 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více