Jste zde


Léčitel Ing. Jan Havelka, Praha
PatrikB

Kontakt na léčitele:

Web: www.transformacni-terapie.cz

 

Telefon: +420 603 483 135

E-mail: jhavelk@me.com

Léčitel Ing. Jan Havelka, Praha

náměstí Osvoboditelů 1365/4

15300

Praha, Radotín

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitele Ing. Jana Havelky:

Nabídka spirituální psychoterapie, která identifikuje nefunkční programy v psychice a nahrazuje je zdravými návyky podporujícími štěstí.

Transformační terapie je pokračováním úspěšné terapie něhou. Zaměřuje se na podporu procesů, vedoucích k trvalým změnám v našem přístupu ke svému vlastnímu osudu, k sobě i k druhým lidem. Těmto změnám říkáme transformace.

Základem většiny duševních problémů jsou nejrůznější formy nepřijetí. V transformační terapii se proto učíme přijímat svůj osud, sebe i druhé lidi láskyplněji než doposud. S rozvojem naší schopnosti přijímat život takový, jaký je, se přirozeně rozvíjí naše odolnost vůči nepříznivým okolnostem, schopnost prožívat radost, ale především dovednost řídit svůj život v souladu s naší touhou. Rozvíjející se duševní zdraví se projevuje rostoucí schopností dosahovat toho, co milujeme a po čem doopravdy toužíme. Přirozeným výsledkem transformace je trvale šťastnější život.

Jestliže se necítíme dobře, máme emocionální problém. Řešit vlastní emocionální problémy bývá obtížné, někdy i nemožné. Naše emoce se chovají jako sypká rýže v misce a náš rozum, který se je snaží pochopit a ovlivnit, se v té rýži chová jako jedna jídelní hůlka – rýží sice kdykoliv bez problémů projede, ale nenabere jediné zrnko ani na stopadesátý pokus. Svoje vlastní emoce se snažíme introspekcí uvidět a pochopit i řadu let, ale někdy si nakonec musíme přiznat, že je nejsme schopni ovlivnit tak, abychom se trvale cítili lépe.

Do této situace vstupuje kvalifikovaný průvodce – transformační terapeut, který se může stát onou dlouho hledanou druhou jídelní hůlkou. Přidanou hodnotou transformační terapie je prostá a mnohokrát ověřená zkušenost, že dvěma hůlkami se emocionální problémy nabírají nejen dvakrát, ale třeba i tisíckrát účinněji.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více