Jste zde


Jak vzniká nemoc III.
Stanislav Brázda

Prevence proti stresu

 


Základní podmínkou je mít schopnost přijímat na 100 procent (nebýt "zablokovaný") energii, minerály, vitaminy a ostatní důležité látky.


Protože při stresu je větší spotřeba vitaminů B3 (PP), B6, B12, Hořčíku, Fosforu, Zinku , Selenu, Jodu, musíme tyto látky ve zvýšené míře doplňovat, zejména na podzim a v zimě (na dost velké procento lidí toto období působí negativně), při problémech v zaměstnání, v rodině a podobně.


Velké procento lidí má krizi okolo 20. hodiny, proto je dobré před touto hodinou provádět např. hudební terapii, nebo relaxovat jinak, a to nejméně 30 minut.


Další prevencí proti stresu je pohyb (alespoň 45 minut 3x týdně) nebo masáže těla, fyzická práce. Omezit černou barvu, Na kvalitu spánku má vliv i natočení hlavy při spánku na určitou světovou stranu (osa těla - hlava-nohy , pro většinu lidí je optimální hlava směr západ až sever, změnu organismus zaznamená až za 4 týdny). Děti si většinou správnou polohu najdou.


Pro dospělé je dalším způsobem prevence pití bylinných čajů a směsí, nejlépe mezi 17. a 20. hodinouPříklady některých směsí (nejsou vhodné pro děti):


 1. Třezalka + Heřmánek + Lípa

 2. Rozmarýn + Levandule + Mařinka

 3. Jalovec + Květ bezu + KmínTřezalka se prodává v tekuté podobě i pevné jako tableta. Je možné dělat i čaje.


Podle nejnovějších výzkumů není návyková, oboje můžeme zaslat na dobírku, včetně všech ostatních vitaminů a minerálů (Finské přírodní produkty


Asi 50 procent lidí ovlivňují barvy. Jako nejméně vhodné se nejčastěji opakují: černá, tmavě hnědá, červená


Lidem psychicky slabším mohou pomoci amulety. Kyvadlem jsem schopen individuálně nakreslit jeho správný tvar, ale v praxi se většinou opakují tvary:


  na "snížení" psychické síly - tvar kruhu, srdce, kapky
  na zvýšení ostré hrany - meč, kříž, kosočtverec, čtverec, atd.

Můj způsob léčby spočívá v diagnostice a zjištění příčiny. Po té si každý sám pomocí jedné až čtyř akupresur ( které jsem sám objevil) "uvede" tělo do původního stavu, čímž organismus začne přijímat energii, vitamíny, minerály , byliny, (ale i léky) s větší účinností. Mnou objevené základní akupresurní body (viz obr. v kapitole Akupresury) jsou:


 1. Na vnitřní straně zápěstí obou rukou (kde se měří puls), nezáleží na čase provádění akupresury (provádíme sami). Tato akupresura je na "otevření" organismu pro příjem energie.

 2. Na hřbetě rukou (pravé i levé)- cca 1cm nad klouby ukazováčku a prostředníku obou rukou (provádí někdo druhý nám, mezi 16.00 až 17.00 zimního času - zde již záleží na přesném čase). Tyto dvě akupresury jsou na "otevření" organismu pro přijímání vitaminů a minerálů. U těchto akupresur je čas, po který akupresuru provádíme, určen podle "zablokování"- od cca 5ti minut po 25 minut.


 3. Mezi obočím -provádíme sami , rovněž v přesním čase (většinou ve 12.00 zimního času). Tato akupresura je na odblokování uzavřených energetických cest ze zubů do jednotlivých orgánů - nebo opačně, od orgánů k zubům. Proto má někdo kazy na zubech díky dysfunkčním orgánům, někdo problémy např. s ledvinami pro kaz na zubu, plombu, zánět zubu, váček, atd.


 4. Další akupresury v knize Jak se dožít 140 let


Aplikovat akupresury je nutné v určité časy a po přesně stanovenou dobu, není možné je svévolně opakovat, protože se můžeme uměle "zablokovat". Důležité je odstranění všech "bloků" najednou, aby došlo k rovnováze energií v organismu, jinak se jenom částečně odblokovaný organismus opět zablokuje. Většina lidí má "zablokovanou" páteř jak mechanickými, tak psychickými "bloky", které nemusí být vidět na rentgenu.


"Bloky" mohou vzniknout i tím, že nemáme dostatek svalové hmoty na zádovém svalstvu a páteř naše tělo "neunese", obratle se "srazí" vahou našeho těla k sobě. Proto přestane procházet energie páteří a v důsledku toho i míšními nervy do jednotlivých orgánů.


Jsem přesvědčen, že teprve po "odblokování" organismu, páteře a "bloků" na energetických drahách zubů se do všech orgánů (cca za dva měsíce) dostane energie, vitaminy, minerály a důležité látky (a organismus sám začne produkovat látky, které má a ve správném množství). Tím se organismus posílí natolik, že si v mnoha případech poradí i s těžkou nemocí. Stejně tak je možné po "odblokování" s maximální účinností přijímat životní energii ze všech zdrojů okolo nás (nejúčinnější zdroje energie jsou: voda (od 12.00 do 20.00 zimního času, stromy od 11.00 do 17.00, zvířata, skály, př. lidé


Mnoho žen, u kterých nemohlo dojít k početí, po aplikaci mé metody odblokování rychle přišlo do jiného stavu, protože většinou jediným problémem byl nedostatek životní energie.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více