Jste zde


Jak vzniká nemoc I.
Stanislav Brázda

V médiích jsem nazýván psychotronikem. Myslím, že to slovo nevystihuje dobře činnost, kterou dělám. Psychotronika je slovo volně přeložené patrně z řeckého psyché = duše, tron = vláda. Já se považuji spíše za vizionáře (mám vize při držení kyvadla - kyvadlem "vybudím" intuici) a spisovatele, protože jsem napsal za 5 let 6 knih, kterých se prodalo přes 100.000 výtisků.Na rok 2001 připravuji dvě nové knihy- O životě a smrti a Jak se dožít 140 let. Na rok 2002 připravuji svůj první román o dívce, které jsem našel rodiče.

 

První kniha - Škola psychotroniky vyšla i v zahraničí a stala se k mému úžasu "učebnicí", o kterou je stále zájem, takže doplněná vyjde v r. 2001 ve 4 vydání i v dárkovém balení s novými "mluvícími" kartami a kyvadlem.


Nepovažuji se za léčitele, ale za diagnostika. Tvrdím, že nejlépe se vyléčí každý sám když ví co má dělat. Většinou nelze alternativními způsoby nahradit klasickou léčbu, za ideální považuji spojení obojího.


Moje původní profese je elektrotechnik , vystudoval jsem - střední školu elektrotechnickou s maturitou.


Asi před 20ti lety jsem zjistil, že jsem schopen odhadnout budoucnost na dlouhou dobu a zjistit téměř cokoli o komkoli.Bohužel nemám žádné vzory ani učitele, proto jsem napsal sám knihu Škola psychotroniky, protože jsem se nikde nedočetl tak podrobně, jako jsem to sám ve své knize popsal, o práci s podvědomím. U všech dostupných knih chyběla logika určitých popsaných kroků a nezapadalo vše do sebe.


Profesionálně jsem se začal zabývat psychotronikou po 12ti letech zkoušení a ověřování, t. j. od r. 1992.


Přednosti způsobu mé práce jsou v tom, že moje léčebné metody neodporují vědecké praxi( jsem přesvědčen, že vše se dá dokázat a vysvětlit, jen třeba ne hned), nemohou nikoho poškodit. Princip mé "léčby" spočívá pouze v provedení akupresur, "odblokováním" páteře (provádí odborník) organismu a energetických drah zubů (provádíme sami), doplňováním energie, vitaminů, minerálů, bylin v určité kombinaci a dávkování, v konkrétních časech. Myslím, že jsem schopen zjistit množství vitamínů, minerálů, energie, apod. v jednotlivých orgánech živého organismu (zatím co vědeckými metodami lze totéž zjistit jen v krvi) a zjistit příčinu nemoci. Pokud se nezjistí a neodstraní příčina nemoci, podle mne se nedá odstranit důsledek s trvalým efektem. Proto je možné mé způsoby léčby aplikovat při jakékoliv léčbě.


Podle mne vznikne nemoc čtyřmi způsoby:


A/ Nákazou


B/ Úrazem


C/ Trvalým nedostatkem vitamínů, minerálů (buď proto, že nejíme tak pestrou stravu, nebo je náš organismus není schopen ze stravy přijímat) v určitých (podle mé terminologie oslabených) orgánech. Podle mne se nedědí dispozice k nemocím, ale dispozice k např. nepřijímání jódu do žláz . Pokud lidé s dispozicí k nepřijímání jodu ze stravy nebudou 2x týdně doplňovat Jod, hrozí problémy - ženám gynekologické, mužům s prostatou, všem se štítnou žlázou, lymfatickými žlázami a pod. Lidé s předpokladem k nepřijímání vápníku ze stravy mají problémy s osteoporózou, ti musí jíst vápník navíc s hořčíkem a vitaminem C. Podle mne alergie, akné, lupenka, ekzémy, plísně jsou způsobeny dysfunkcí jater, žláz, př. střev pro nedostatek B3, C, Fosforu, Zinku, Selenu , Jodu.


Za svůj zatím největší objev považuji to, že podle mé praxe rakovina nevznikla u lidí, kteří měli v organismu dostatek Koenzymu Q 10, B3 a C, i když u nich předpoklady k rakovině byly. Vyzkoušel jsem určitou kombinaci bylin, kterými se mi podařilo vyléčit v několika případech rakovinu.


D/ Stresem - podle mé teorie se organismus stresem (velkým stresem jednorázově, menšími, ale trvalými stresovými situacemi postupně) "zablokuje" pro přijímání energie, vitaminů, minerálů a jiných důležitých látek. "Zablokovaný" organismus proto "nepracuje" na plno, ale jen na tolik procent, na kolik je zablokován. Pokud stav "zablokovaného" organismu trvá , nejdříve dochází k dysfunkci oslabených orgánů, po určité době ( 4 až 10 let), vznikne nemoc v organismu neschopném se bránit nemocím. Při stresu se podle mé teorie organismus "zablokuje" vůči vydání "poslední kapky" energie, vitaminů, minerálů ( patrně z pudu sebezáchovy -abychom nezemřeli), ale současně se zablokuje vůči přijímání výše uvedených médií. Pokud bychom žili cca 3 roky v naprosté pohodě a klidu, náš organismus by se postupně sám opět "odblokoval". Bohužel si myslím, že v dnešní době je problém být 3 roky bez stresů a v klidu, proto jsem přišel na "razantní" způsob "odblokování" - níže popsané akupresury. Tím jsem vysvětlil i vznik vrozených vad, protože pokud je matka "zablokovaná", zablokuje se i plod a nevyvíjí se jeho oslabené orgány. Mnoho žen ani nemohlo otěhotnět jenom pro nedostatek energie díky "zablokovanému" organismu.


Podle mé teorie sestává tělo ze dvou energetických polovin (pravá-levá), každá polovina by měla mít ráno 45-50% životní energie, t.j. dohromady 90-100% (večer 60-70%, abychom se dobře vyspali, je nutné minimum životní energie 40-50%, ženy, na donošení plodu minimálně musí mít 65%). Při "zablokovaném" organismu je jen jedna polovina těla "otevřená" pro příjem energie, vitaminů, minerálů, ale i léků (tím jsem vysvětlil, proč lidé ochrnou většinou nejdříve na jednu stranu těla (praváci na levou, leváci na pravou stranu těla), proč je každá polovina těla jiná- zejména je to patrné na obličeji. "Zablokovaný" organismus nepřijímá vitaminy a minerály (ale ani léky) s maximální účinností, i kdybychom je doplňovali.


Touto teorií vysvětluji, proč od r. 94 (cca po třech letech od začátku problému = stresu) se začaly projevovat na zdravotním stavu lidí v ČR stresy ze změny systému po r. 89. Stejně tak se projeví později zdravotní problémy u lidí z povodňových oblastí, válečných konfliktů, atd. Denně přijímám až 15 klientů, ale jsem schopen diagnostikovat jen 3 dny v týdnu.


S lékaři jsem spolupracoval a spolupracuji, problém je v tom, že se lékaři bojí lékařské komory, takže málokdo přizná spolupráci.


Nejdůležitější pro mne je uvedení mých vizí do praxe a jejich vyzkoušení, docílit toho, aby mé objevy byly uznány vědeckou obcí. Proto své objevy publikuji a dokazuji jejich logiku a funkčnost v praxi. Mým snem je využít své schopnosti ve výrobě léků a bylinných extraktů na léčení zdravotních problémů, na které zatím věda nestačí (rakovina, lupenka, roztroušená skleróza, Parkinsonova nemoc, epilepsie, duševní poruchy, alergie, ekzémy, atd.) .


Mým zájmem a koníčkem je má práce, psaní a publikování výsledků mé práce. Hnacím motorem jsou vyléčení z rakoviny a ostatních "nevyléčitelných nemocí", ženy, které i po dvaceti letech po mých radách otěhotněly, atd.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více