Jste zde


Jak se dožít 140 let XXXXIII.
Stanislav Brázda

Pro příklad uvádím níže uvedený příklad:

 

PLODNÉ DNY


Z praxe se mi potvrdilo určování plodných dní. Pro většinu lidí to není důležité, ale pokud jde např. o problém genetický, je to velice důležité. Z praxe mám zajímavé příklady. Nejzajímavější je případ, kdy za mnou přišla rodina se čtyřmi chlapci a chtěli ještě jedno dítě, ale jen za předpokladu, že to bude děvče. Vypočítal jsem plodné dny ženy a zjistil, že má plodných pouze 8 hodin. Graf konkrétních plodných hodin vypadal takto:


       ___________________chlapec___________________ _děvče_ chlapec_
/----------/----------/----------/----------/----------/----------/----------/----------/
14.00    15             16            17            18            19            20             21            22
15tý den od začátku menstruace

Konkrétní žena měla plodný den 15tý od začátku menstruace a od 14.00 hodin. Pokud by došlo k početí mezi 20.00 hodin do 21.00 hodin, bylo by narozeným dítětem děvče. Problém byl v tom, že k početí bylo nutné, aby žena měla 80% životní energie. Při dobrém zdravotním stavu máme mít ráno 90-95% životní energie, večer 50-60%. Z toho je patrné, že odpoledne, či večer nemůže dojít k početí. Energii životní je však možné získat z "náhradních" zdrojů, jako voda, stromy, zvířata, lidé. Takže ve výše uvedeném příkladě se musela žena před stykem sprchovat cca 30 minut, čímž získala 25% životní energie.


Další problém byl ten, že k početí dochází někdy hned, někdy až 100 minut po styku (pokud má žena v ten správný okamžik dostatek životní energie, protože spermie žijí až 48 hodin a k početí může také dojít až dva dny po večerním styku, většinou ráno( kdy má žena většinou maximum životní energie). Musel jsem tedy určit i čas početí, který byl v tomto konkrétním případě 40 minut . Dalším problémem byl problém psychiky ženy, protože hrozilo nebezpečí, že výše uvedená žena bude nervózní v tu správnou hodinu- 20.00 až 21.00 a "zablokuje se" psychicky a nedojde k početí. Kdyby se tak stalo, "uvolnila" by se psychicky až tu další hodinu, kdy by myslela že je po všem a spadl by s ní stres, tím by mohlo dojít k početí a v tom okamžiku by byl počatým dítětem opět chlapec.


V tomto případě však vše dobře dopadlo a narodila se dívka.


Zabýval jsem se také tím, proč některá žena pozná, že došlo k početí, jiná to nepozná. Má to souvislost s citlivostí ženy . Citlivá žena to pozná, ta která není tak citlivá ne.


Když jsem se zabýval tím, proč někdy zjistím početí a někdy ne, přišel jsem na zajímavou skutečnost. Do plodu "vstoupí duše" někdy ihned po styku (to většina žen pozná, že otěhotněla), někdy až za (nejpozději) 3 týdny. PODLE MÉ TEORIE si asi čtvrtina plodu může vybrat, kterým rodičům se narodí (podrobněji v knize O životě a smrti). Většinou jsem zjistil početí až v tom případě, že již v plodu byla duše a jednalo se tudíž již o dva lidi v jednom těle. Při početí dochází ke zvýšení hormonu HCG a to se při zjišťování plodnosti neosvědčilo, protože zvýšený hormon HCG jsem "naměřil" i u žen, které chtěly být gravidní a nedařilo se jim to. Silou vůle docílily zvýšení výše uvedeného hormonu a dokonce se dostavovaly všechny příznaky gravidity včetně zvracení.


V nižší hladině ALFA jsme několikrát přes den, aniž si tento stav uvědomujeme, jsou to okamžiky, kdy na někoho myslíme, kdy řešíme nějaký problém, atd. V této hladině vědomí jsme i ráno, než se plně probudíme a večer, než úplně usneme. Do této hladiny vědomí se můžeme uvést sami jakousi autohypnózou, učí se to v různých kursech. Na uvádění se do nižší hladiny vědomí uvedu postup v samostatné kapitole i s možnostmi, jak toho využít v náš prospěch. Důležité zatím je vědět to, že v nižší hladině vědomí jsme schopni zachytit signál partnera a tuto informaci zaznamenat do mozku! Jsou lidé, kteří nám (za určitých podmínek), dokáží "vnutit" svůj signál (lidově -uhranutí), viz výše uvedený případ. Signály jsme schopni přijímat při frekvenci našeho mozku 0,4 až 23 Hz, ale nejlépe a nejtrvaleji se všechny signály a informace "zaznamenávají" do našeho mozku při frekvenci 4 až 12 Hz, tedy v hladině théta a alfa. V této hladině jsou děti od narození do 11 až 16 ti let, proto také to, co se v té době do mozku zaznamená, může dle mé teorie "vymazat" opět jen v této hladině vědomí , zejména se jedná o "vymazání" emocionálního poškození v dětství. Silní jedinci s vysokými magickými schopnostmi dokáží náš mozek "naladit" na nutnou frekvenci , který pak signál přijme. Lze se proti tomu bránit buď tím, že se sami "naprogramujeme" v nižší hladině vědomí, aby toto možné nebylo, či vhodným amuletem, který bude vysílané signály rušit.


Když se dítě narodí, jeho mozek kmitá na frekvenci 0,5 až 1 Hz, zhruba v roce 3 až 6 Hz, v pěti letech 4 až 8Hz, v deseti letech 5 až 15Hz, v patnácti letech 14 až 30 Hz. Proto si myslím, že se nejlépe učí děti od zhruba 1 roku do 11ti až15ti let.
Pokračování příštěNázor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více