Jste zde


Jak se dožít 140 let XXII.
Stanislav Brázda

Energie
Základní a největší "proud" energie shora jde do hlavy, rukou, zdola do kostrče, kterou považuji za jakýsi "trychtýř" pro energii.Potom je tok energie rovnoměrně v menší míře do zbylé části organismu. Pokud dojde např. při úrazu ke zlomení kostrče (ale i jiné části páteře), vznikne tím "blok", který brání průtoku energie páteří až do hlavy a dále míšními nervy do orgánů v té části těla, kde je "blok" bránící průtoku energie. Takový "blok" může vzniknout i zánětem či nemocí orgánu, nejenom mechanickým pohmožděním či dokonce zlomeninou páteře.Takže např. při nachlazení či zánětu ledvin dojde k "bloku" v oblasti bederní páteře, tím se přeruší tok energií v těle a dochází k dalším problémům, jako např. bolesti v oblasti bederní páteře, bolest prochází energetickými drahami do kyčelních kloubů a do kolenních kloub

 

Protože nejenom podle mé teorie jsou všechny orgány propojeny navzájem s páteří a ze zuby, konkrétně může docházet k přerušení energetické dráhy zubů spojených s ledvinami (přední zuby dole i nahoře č.1. a 2.) k bolestem zubů, př. díky oslabené dráze k nedostatečnému přísunu vitaminů a minerálů do konkrétních zubů, tím jejich oslabení proti virům a proto ke kazům, leckdy i zevnitř zubu. Zevnitř proto, že zásobení zubu energií, vitaminy a minerály jde do zubu energetickou drahou přes nerv zubu až do vnitřku zubu, stejnou cestou se dostane do zubu vir, který způsobí kaz či zánět. Proto v tomto případě ani kvalitní a pravidelné čištění zubů nezabrání kazu.Virů máme v těle noho, ale obranyschopný organismus si s většinou z nich poradí, ale oslabený organismus virům podlehne.


K přerušení energetické dráhy od zubu do ledvin (či jiného orgánu od jiného zubu - podrobně jsou popsány všechny energetické dráhy zubů do všech orgánů v knize jak se dožít 140 let) může dojít i opačně, např. při úrazu ,váčku, zánětu, či kazu, (může to způsobit i amalgamová plomba) na zubu č. 1.či 2. Amalgamová plomba se slinami v ústech tvoří malý akumulátor, který trvale vyrábí slabý ss proud, který může způsobit v orgánu, kam dráha vede i rakovinu.


Díky přerušené energetické dráze od zubu přestane v dostatečném množství proudit energie, tím i vitaminy minerály a díky tomu snadněji dochází k nachlazení, či zánětu ledvin. Podle mé teorie musí být toky energií v organismu v rovnováze a při porušení jedné energetické dráhy dochází po určité době k "zablokování organismu" pro příjem energií, vitaminů, minerálů, což se nejdříve pozná díky dysfunkci postižených orgánů, později dochází k nemoci. Dysfunkce není většinou vědeckými metodami diagnostikovatelná ale lidé mají potíže, pro které jsou mnohdy považováni za simulanty a hypochondry.Tento stav může trvat 3-12 let, než se dostaví nemoc, kdy je už mnohdy pozdě na jednoduché řešení . Léčbou se některé energetické "bloky" časem odstraní, jiné ne a v těchto případech dochází k recidivě nemoci, nedoléčeným zánětům a tím k chronickým zánětům, atd.


Živý organismus je malou "chemickou továrnou",ale i "elektrárnou", proto je v živém organismu i elektrická energie, která je změřitelná běžným měřicím přístrojem. Jsem přesvědčen, že organismus tvoří dvě energeticky samostatné poloviny, praváci mají "oslabenu" levou polovinu těla, leváci pravou. Protože jde o stejnosměrný proud, na pravé ruce máme minusové pole, ne levé ruce plusové pole. Stresem se stane to, že se organismus "zablokuje" pro maximální výdej (ale i příjem) energie (vitaminů. minerálů) právě v "oslabené části těla a oslabených orgánech" a polarita energie se v organismu "přetočí" opačně a "mými akupresurami" lze docílit opětovného odblokování, "otevření zablokovaného" organismu pro příjem energií (vitaminů,minerálů).


Živý organismus má i energii tepelnou, jejíž uvolňování (patrně i možnou ionizací) mnozí považují za AURU. Dále máme energii magnetickou a jsou jedinci, kteří mají energii magnetickou tak silnou, že udrží i těžší předměty na svislém těle.Někteří jedinci mají schopnost "vybudit" kinetickou energii a posunovat předměty bez dotyku. Mnozí mají léčivou energii, kterou "vyzařují" až do vzdálenosti 3m od sebe, mnohdy si to ani neuvědomují a touto energií nevědomě "léčí" své blízké, se kterými žijí. Lidé, kteří mají duševní poruchu v mnoha případech "vysílají" jakési nepříjemné elektromagnetické vlnění, které ovlivňuje nepříjemně psychiku druhých lidí, mnohdy i zvířat.


Nevěřím na přijímání energií různými malými kamínky a různými předměty, protože podle mne má energii jen to, co je živé, což může být zem, skála. Různé kamínky, drahokamy, polodrahokamy mohou ovlivňovat toky energií, což je možné využít - viz pyramidy. Protože problém pyramid zajímá více lidí, na obr. je tok energií okolo pyramid, tak jak jsem jej viděl já.

Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více