Jste zde


5 tipů pro letní péči o pleť
Esoterika.cz

 

Vaše pleť si zaslouží jen to nejlepší. V létě jí dopřejte extra péči, kterou je součástí čištění pleti, použití peelingu i pleťových masek. Zaměřte se také na dostatečnou hydrataci. Inspirujte se dalšími tipy, jak v létě o svou pleť pečovat.

1) Regenerujte

Kromě každodenní péče v podobě čištění pleti se zaměřte také na peeling. Prvním krokem by mělo být důkladné odlíčení, a poté použijte tonikum nebo čistící gel, případně čistící pěnu. Pomocí peelingu se zbavte odumřelých kožních buněk. Odměnou vám bude hladká a svěží pleť, která na první pohled září a vypadá zdravě.

2) Hydratujte

Vyberte si hydratační pleťový krém, který budete používat každý den. V létě oceníte dobře roztíratelný krém, který není příliš mastný. Dejte přednost jemnějším a lehčím pleťovým emulzím. Sáhnout můžete i po tělovém mléku, které se hodí také jako hydratace po opalování.

3) Vyzkoušejte exfoliaci

Odstraňte pomocí exfoliace odumřelou vrstvu pleti. Výrazně tak podpoříte svěží a zdravý vzhled své pleti. Exfoliace pleti je velkým pomocníkem proti ucpávání pórů a navíc zlepšuje i použití dalších produktů, kterými o pleť pečujete.

4) Zpevňujte

Zařaďte do své pravidelné rutiny použití age-smart kosmetiky. Zbavte se vrásek a podpořte pevnou a mladistvou pleť. Dopřejte si alespoň jednou týdně pleťovou masku a zpomalte stárnutí. Užijte si rozmazlování a dejte své pleti vše, co potřebuje.

5) Chraňte se

Chraňte se v létě před slunečním zářením a použijte denní krémy s ochranným faktorem. Tyto kosmetické produkty s ochranným faktorem si s sebou přibalte i na dovolenou, a to i v případě, že se chystáte do hor. Nezapomínejte také na dekolt, který je stejně jemný jako pokožka na obličeji.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Esoterika.cz

Zaměření:

Výklady karet, Lenormand, budoucnost

Kontakt: Nevyplněno

Web: http://www.esoterika.cz

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více