Jste zde


Margaret Ann Lembo: Andělé drahých kamenů – esoterika
Esoterika.cz

 

Drahé kameny patří k nosičům takové energie, že ani zarytý nevěrec jim neodolá, aby je alespoň nepotěžkal v ruce. A možná se i usmál. A i prostřednictvím toho obdivu a úsměvu se k němu dostává léčivá, harmonizující energie… Co myslíte? Drahé kameny podle svého druhu vyzařují a ovlivňují život člověka. Margaret Ann Lembo tyto vlastnosti spojila v karty a v pár větách se pokusila vykreslit energii nejen daného drahého kamene, ale i andělské poselství, se kterým je spjat.

Co se děje s vaší duší, když si vytáhnete oranžový kalcit?

Kalcit oranžový

Zažíváte výrazné změny, které výrazně ovlivňují vaši emocionální stránku?

Nebraňte se změnám a důvěřujte svým pocitům. Uveďte svou vnitřní energii do rovnováhy. Dbejte o své zdraví, zejména o nervy, kosti a svaly.

Nebo třeba zelený aventurín?

Aventurín zelený

Chcete mít víc štěstí? Věřte, že máte právě tolik štěstí, kolik potřebujete. Jako byste po kapsách neustále nosili čtyřlístek pro štěstí…. Dostává se vám toho tak mnoho!  Uvědomte si to a získáte ještě víc. Šťastnou cestu životem a skvělé zážitky!

Probírat se těmito kartami je jako číst motivační knihu. Vlastně s nimi můžete být ve spojení pouze ve dvou případech.

Sváteční vykladači

A sice, necháte si je jako vzácný dar. Jako krabičku mimořádně krásnou a lákavou, vonící a zářící křišťálově průzračnou moudrostí drahých kamenů, do které sáhnete, bude-li zrovna cítit nutkavou potřebu se s nimi spojit. Nejsou to klasické vykládací karty, ale patří k těm svátečním. Jemným a citlivým, na které musíte být správně naladěni. Na které musíte mít chuť.

Denní afirmace a denní používání

Druhou možností, jak nejlépe využít tento balíček 44 karet, je každodenní styk s jejich energií. Každý den se jimi probírat, hloubat, využívat jejich moudrost k jakémusi vnitřnímu rozmlouvání. Opravdu se s nimi skvěle listuje, skvěle se náhodně vytahují ty či ony… vždy mají poselství, které můžete nějak vpasovat do své současné situace. A následně přemýšlet, jestli právě Andělé drahých kamenů, netrefili hřebíček na hlavičku.

Karty vytvořila Margaret Ann Lembo, vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2016

www.synergiepublishing.com
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno