Jste zde


Doreen Virtue: Kouzelní delfíni a mořské víly
Esoterika.cz

Tyto úžasné vykládací karty byly vytvořeny speciálně k tomu, aby vám usnadnily dosahování vašich cílů, nalezení smyslu života a zhmotňování vašich božsky inspirovaných snů a přání. Čtyřicet čtyři nádherně ilustrovaných karet vám pomůže vplout do oceánu vašeho podvědomí, kde mohou hluboké myšlenky a pocity vytvářet (ne blokovat) to, po čem vaše srdce touží. V přiložené knížečce se dozvíte, jak karty používat k dokonale přesným výkladům sobě i druhým.

 

Dnes začnu anotací, kterou jste si právě přečetli. A odpovídá tomu, co karty doopravdy nabízí?

Vychází u nás už podruhé a tentokrát v malinkém, kapesním vydání, které tak parádně sedne do ruky, ale i do duše, že by se dalo říci, že duševně i fyzicky přijdou vhod snad každému, kdo čas od času propadne ezoterické, dokonce snad až pohádkové náladě. Autorka Doreen Virtue velmi hezky představuje mystiku a charakteristiku víl, delfínů, vodních bytostí, což je mimořádně zajímavý úhel pohledu. A všechno zaobaluje do veselé, uvolnění nálady, protože….

„… Čím uvolněnější a veselejší při výkladu budete, tím bude jasnější a srozumitelnější. Obava, zda vytažená karta je ta „pravá“, nebo strach, že jste při vytahování karet udělali chybu, nejsou na místě. Znovu opakuji, že při výkladu karet nemůžete udělat chybu a ani si nemůžete vytáhnout špatnou kartu. Karty, které si vytáhnete, vždy přesně odrážejí vaši situaci.“

No, tak to jednoho uklidní… Ostatně nejsou to karty pro každodenní výklad, ale pro opravdu jemné či hluboké naladění, ve kterém jste ochotni si přiznat vlastní chyby, špatné vzorce v hlavě, negativitu a udělat první krok kamkoliv kupředu, ale nikoliv už do minulosti. Měla jsem z těchto karet vždy pocit, že se nedívají do minulosti, že člověka nekompromisně táhnou do pochopení přítomnosti a na nějakou úlevnou nebo rozhodující křižovatku budoucnosti.

Několik typů výkladu, dovýklad k tarotu

Karty můžete používat buď samostatně, dá se říci, že jejich informační hodnota je obrovská.  Samostatně díky nim přijdete k odpovědím, které potřebujete, stačí si třeba sem tam některou kartu dovyložit. V knížce najdete pár tipů a návodů, kterými můžete rozvíjet své intuitivní dovednosti. Také jsou báječné k dovýkladu nebo doladění jiných typů výkladu (tarot, cikánské, lenormand apod…) a úplně nejlépe se kartičky Kouzelní delfíni a mořské víly na denní běžné výklady. Na dodání energie!

Toužíte-li po pohádkové a mystické náladě – úplně parádně si umím právě tyto karty představit při rituálech spojených s úplňkem, ženami nebo jarními svátky.

O autorce:

Doreen Virtue je autorkou mnoha bestsellerů a to jak psychologicky laděných, tak především laděných do andělských energií. Je považována za duchovní léčitelku, terapeutku a spisovatelku, která ovlivnila životy mnoha milionů lidí. V bezpočtu jejích děls i vyberou ti, kteří upřednostňují logiku a řád, stejně jako ti, kteří potřebují pohladit hlouběji po duši třeba právě prostřednictvím andělů a jiných duchovních bytostí.

Vydala Synergie Publishing SE, 2016, www.andele.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Esoterika.cz

Zaměření:

Výklady karet, Lenormand, budoucnost

Kontakt: Nevyplněno

Web: http://www.esoterika.cz

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více