Jste zde


Naučte se pracovat s Feng Shui
Esoterika.cz

 

Feng Shui je jednou z mála technik, které působením na vnější okolí mění kvalitu Vašeho života.

Z různých zdrojů se dozvídáme, že Feng Shui v překladu znamená vítr a voda. Podle některých asijských pramenů jsou však slova Feng Shui idiomem (ustáleným víceslovným spojením se svébytným významem), který znamená „dokonalé umístění“.

VÍCE O KNIZE OSVOBOĎTE SE S FENG SHUI

Nalezněte  "dokonalé umístění" ve svém obydlí. Poznejte, jak funguje harmonie prostoru a získejte novou energii pro svůj život!

Co vás kniha naučí?

Kniha je praktickým návodem, jak prostřednictvím změn v prostoru změnit svůj život. Myslíte, že to není možné?

  • Pociťujete doma únavu, otupělost a pocit uvíznutí, nebo Vás byt nabíjí? Poznáte příčiny různých duševních stavů pramenících z problémů schovaných ve vašem obydlí. Díky knize je můžete odhalit a odstranit je.
  • V bytě lze nalézt oblasti, které mají vliv na Vaši prosperitu, partnerství, vztahy s příbuznými, duševní život a další. Poznáte, která místa to jsou a jak je upravit, aby se Vaše sny staly skutečností.

  • Cítíte se, jako byste na zádech nosili těžké zavazadlo plné starostí a závazků? Naučíte se, jak se zbavovat zbytečností, které Váš život komplikují a zatěžují ho.

Kapitoly knihy o Feng Shui

  1. První kroky s Feng Shui
  2. Osvoboďte své životní oblasti
  3. Čištění krok za krokem
  4. Kde co v domě najdu?
  5. Energetická očista

VÍCE O KNIZE OSVOBOĎTE SE S FENG SHUI

Reference čtenářů a čtenářek

Radka: Mám ohromnou chuť do uklízení a vyhazování starých věcí. U některých se zastavím a cítím, jak nechci, jak na nich lpím, a tak si dám čas na rozloučenou, je to “fuška”. Pozitivní je na tom to, že zároveň s úklidem zjišťuji, jak jsem lpěla i na některých myšlenkových vzorcích, bála jsem se pustit staré vzpomínky, strachy, zklamání. Díky této očistě bytu se to vše vyplavuje. Neříkám, že je mi vždy dobře, ale chci si pustit do života nové a hezké věci, zážitky a poznání, tak na ně udělám prostor.

Veronika: Nevím, jestli tak rychle nastupují účinky Feng Shui, ale i za tu krátkou dobu se začínají dít věci, tedy alespoň já to tak cítím. Najednou potkávám lidi, kteří mi otevírají oči a podporují mě, nebo lépe řečeno dodávají síly k něčemu, co už jsem měla udělat dávno a ze strachu neudělala. Ve mně se bijí emoce jako v parním hrnci a sbírám sílu. Teď najednou vidím, že by to mohlo být jednoduché.

Katka: Tak já vám povím perličku, moje máma nedávno dělala tuhle "očistu" šatníku a víte, co mě napadlo? Všechny ty věci - dva velké pytle - jsem si dovezla domů s tím, že je to škoda vyhodit a že je prodám. Rok mi leží doma a utržila jsem zatím 300Kč, takže po tom, co jsem dnes dověděla z knížky, balím vše do pytlů a zítra ráno směřuju do centra červeného kříže, ať slouží potřebným.

Autorka knihy o Feng Shui Zuzana Adam

Lektorka a konzultantka Feng Shui se zaměřením na zhmotňování snů a Feng Shui Okamžiku. 

 Je autorkou online kurzu Feng Shui Academy, spoluautorkou Feng Shui karet a mnoha dalších projektů. 

„Změňte své okolí a změníte svůj život. Začněte aktivně měnit svůj život skrze interiér vy sami. Buďte sami sobě Mistrem Feng Shui.“ Toto jsou základní principy Zuzaniny práce.

CHCI KNIHU: OSVOBOĎTE SE S FENG SHUI

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno