Jste zde


Příběhy naší paní doktorky II.
PhDr. Andrea Bayerová

Pan Roman přišel s tím, že chce přestat kouřit. Sice kouří pouze 5 ks denně,ale spotřeba se značně zvýší při návštěvě pohostinství, kam si zajde cca dvakrát týdně.Spotřeba se zvedne na 30-40 ks.

 

A nejen to, jakmile si dá pár piv, má potřebu se opít. Pracuje jako dělník na stavbě a v práci kouří pouze tehdy, pokud zrovna není " co dělat".


Cítila jsem u něj nedostatek energie, takže jsem použila REIKI terapii a zároveň jsem nasadila kvintesenci Christ barvy červené pro jeho posílení.


V kineziologickém odbloku nám vyšla korekce těl pomocí Já jsem a Bachovy esence č.12. Dostali jsme se do věku příčiny 21 let, kdy přestal hrát závodně fotbal, který miloval a věnoval mu veškerý svůj čas. Korekcí ve věku příčiny byla infuze drahokamu ametyst.


Za dva týdny navštívil můj kurz REIKI I. a pochlubil se, že od návštěvy u mne si nezapálil a to dokonce ani v restauraci a neměl potřebu se opít.


V současné době, kdy jsem ho zasvětila do REIKI vím, že už se k těmto zlozvykům nevrátí, považuji REIKI za jednu z nejúčinnějších metod na potlačení závislostí.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PhDr. Andrea Bayerová

Zaměření: Kineziologie, psychoterapie, Mistr Reiki, Aura Soma, Kauai.

Kontakt: Kineziologie, psychoterapie, Mistr Reiki, Aura Soma, Kauai.

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora