Jste zde


Porod z pohledu kineziologie II.
Kája a Tomáš Gřeškovi

Je třeba si uvědomit, že nejen maminka prožívá bolest, ale i to dítě. Ale pocity dítěte si nikdo neuvědomuje, všichni běhají kolem maminky a dítě se samo musí vypořádat s novou změnou. Narodí se do chladu, ostrého světla, nikdo se s ním nepomazlí, všichni s ním zacházejí jako s věcí, natahují jej (9 měsíců mělo svou pohodlnou polohu), aby ho mohli hned po porodu změřit a zvážit (studená váha).O všechny své potřeby se musí hlásit.

 

Jaké asi emoce prožíváme při porodu? Roztrhneme tělo maminky, které bylo naším útulným domovem, slyšíme křik maminky, vnímáme její emoce, strach, bolest a ONA (maminka) neslyší naše němé reakce a nevnímá naše emoce. Cítíme se opuštění a … . Obviňovali jste se z toho, že mámě způsobujete bolest? Cítili jste žal a pocit viny za způsobenou bolest? Tyto a řadu dalších emocí prožívají naši klienti při odblokování jejich současných problémů, které mají příčinu v době porodní. Toto je také častá příčina, proč muži ubližují ženám. Podvědomě si říkají, mají naprogramováno, když jsem mohl ubližovat mamince při porodu, proč bych dnes nemohl svou ženu mlátit, nebo emocionálně vydírat?


K přesnému určení emocí během porodu používáme kinezilogické testování a emoce vybíráme na Barometru Chování (viz obrázek).

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Kája a Tomáš Gřeškovi

Zaměření: One Brain, mandala života, reiki, Ki, numerologie, kreslení

Kontakt: 724 199 432 & 602 738 787
www.volny.cz/obktg

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více