Jste zde


Kartářky CHVILKA, Praha
PatrikB

Kontakt na kartářku:

Web: www.lecitelstvi-masaze.eu

 

Telefon: +420 734 442 601

E-mail: mekouzelneja@centrum.cz

Kartářky CHVILKA, Praha

Staroújezdská 23

19016

Praha, Újezd nad Lesy

Provozní hodiny: 

Po telefonické domluvě

Služby kartářek CHVILKA:

Nabízím výklad karet a numerologii. Zajišťuji výklad karet osobně, telefonicky, přes email a skype.

Jmenuji se Markéta Šírková. Narodila jsem se 4.11. 1975 ve vodním znamení Štíra. A aby toho nebylo málo, tak ve Štíru je i můj ascendent a měsíc. Mnoho vody-J) Což mi předurčuje velkou empatii a vcítění se do všeho a všech. A i když se to někdy zdá být spíše břemenem než pomocníkem, tak jsem za to vděčná. Někdo by řekl, že je to dar. Ne, já osobně si rozhodně nemyslím, že bych byla nějakým způsobem privilegována darem jen pro mě. Je to mé předurčení. Sama jsem si ho zvolila před příchodem na tento svět. A jelikož poslouchám svůj vnitřní hlas, naučila jsem se ho následovat. Každý z nás má možnost rozvíjet ten jeho „dar“. Mým úkolem je pomáhat Vám tento dar najít. A tím žít lépe a radostněji. Pokud totiž ztratíme směr svého života, začneme se točit v bludném kruhu. Je třeba najít tu cestu ven.

Dá se říci, že snad již od dětství mě silně přitahovaly věci tzv. "mezi nebem a zemí", zajímalo mě vše kolem lidské psychiky a životní energie. A i když se někdy v určitých etapách mého života zdálo, že můj směr se odklání od toho duchovního, tak teď již vím, že to bylo jen proto, že jsem tyto znalosti potřebovala k lepšímu porozumění lidské bytosti jako celku a věcem s tím souvisejícím. Jako třeba studium na střední škole potravinářské technologie. Tam jsem získala potřebné znalosti o výživě, skladbě jídelníčku, co která potravina či složka může v těle způsobit, atd. Aniž bych to tehdy tušila, čerpám z těchto informací dodnes. Jelikož znalost správného stravování je nedílnou součástí dnešní doby. Tyto znalosti mi pomáhají při konzultacích s mými klienty.

Na mé cestě životem jsem se setkala s mnoha překážkami. A to nejen v podobě situací, do kterých jsem se dostala. Ale také v podobě osob, které měli tak nějak za úkol „svést mě z cesty“. I když ve skutečnosti to byla jen zkouška pro mě samotnou. Poslouchala jsem svůj vnitřní hlas a našla či spíše upevnila si svůj směr. A to přeji i Vám všem. Protože to Vám dává pocit jistoty, ať jste v kterékoliv životní situaci. Netvrdím, že se denně nesetkávám s dalšími a dalšími překážkami, zkouškami a výzvami. Stejně tak jako každý z Vás, jen jste se je ještě třeba nenaučili vnímat. Žiji zcela normální život jako žena, matka a manželka. Snažím se skloubit svou práci s rodinou a také nezapomínat na relaxaci  - třeba i jen v podobě večerní duševní hygieny. Mimochodem, to doporučuji všem-J) Samozřejmě že mám dny, kdy jsem třeba podrážděnější nebo také reaguji neadekvátně (jak jinak než na své nejbližší – nejjednodušší cíl). Toto píši jen proto, že někteří mají představu, že lidé jako já, jsou věčně se usmívající bytosti s prázdným výrazem na tváři. Ne, žiji tady a teď a tak si užívám všech slastí a strastí tohoto světa a života.

Ale právě tím, že jsem si upevnila vědomí svého pozemského cíle, žiji klidněji a s neustálým vědomí, že mi je pomáháno a že nejsem (a to ani Vy ne) nikdy sama. Jelikož mě neustále provází můj strážný anděl a duchovní průvodce. Také je máte, jen čekají na to, až je sami zkontaktujete. Tak je do toho! Pokud budete potřebovat pomocnou ruku, jsem tu pro Vás.

V současné době se zabývám léčitelstvím, esoterikou a vlastně vším z oblasti duchovna. Vydala jsem se na cestu neustálého učení a poznávání. Své znalosti předávám dál svým žákům. Používám při tom vše, co jsem se doposud naučila - intuici, práci s čakrami, barvami, anatomické znalosti, prvky východní medicíny (čínská, indická), automatickou kresbu, výklad karet, výživové poradentství,..... Ke každému přistupuji individuálně dle potřeby a problémů a samozřejmě diskrétně!  

Společně se podíváme do karet Vašeho osudu a poodkryjeme minulost, současnost i budoucnost. Je totiž velmi důležité si uvědomit, že k tomu, abychom měli lepší budoucnost, je třeba dokonale pochopit dění v naší minulosti. To nás svazuje a my nemůžeme plynule a spokojeně pokračovat dál. Určité situace jakoby se nám opakovaly a my se pohybujeme v začarovaném bludném kruhu. Věřte, že je cesta ven! Několikaletá zkušenost z mojí práce to potvrzuje. Leckdy je to cesta nelehká a velmi hrbolatá. Záleží ale hlavně na nás samotných, jestli se do toho dáme.

Ceny výkladu

Osobně:

Celkový pohled              600 Kč / hod (každých dalších započatých 15min - 100 Kč)

 

Po telefonu (hovor platím já):

Kombinace otázek (20 min)             300 Kč

Kombinace otázek (30 min)                  350 Kč

Celkový pohled (60 min)                      600 Kč (každých dalších započatých 15min-100 Kč) 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více