Jste zde


Kartářka Sandra Vališová, Mladá Boleslav
PatrikB

Kontakt na kartářku:

Web: www.ezo-poradna.cz

 

Telefon: +420 604 955 999

E-mail: ezo-poradna@email.cz

Kartářka Sandra Vališová, Mladá Boleslav

Nová 75

29301

Mladá Boleslav, Čejetice

Provozní hodiny: 

Dle dohody

Služby kartářky Sandry Vališové:

Poskytujeme výklad z karet, numerologický rozbor osobnosti, regresní terapii a life koučink spojený s psychoterapií a ezoterickými postupy. Provedeme Vás cestou sebepoznání a umožníme Vám zbavit se nejrůznějších druhů obtíží.

Psychoterapie je léčebný postup, který umí uzdravit duši, odstranit tělesné, vztahové i další obtíže. Na rozdíl od hlubinné psychoterapie (regrese), se zde používají techniky práce s tělem a jako hlavní léčebný prostředek slovo.

Psychoterapie je vhodná pro lidi, kteří se dostali do složité životní situace a nemají nikoho blízkého, s kým by tuto situaci mohli řešit. Pomáhá najít vnitřní rovnováhu, rozvíjí sebepoznání a odstraňuje psychické, emoční a psychosomatické problémy.

Tuto službu, stejně jako všechny ostatní nabízené služby poskytujeme velice osobně a diskrétně.

Abychom docílili co nejlepšího výsledku, jedno sezení k úplnému odhalení a vyřešení problémů obvykle nestačí. Cena za 60 minutové sezení je 1000,- Kč, za 90 minut 1500,- Kč.

Základní numerologický rozbor Vašeho data narození je zahrnut v osobní konzultaci při výkladu karet.

Pokud máte zájem o podrobnější numerologický rozbor Vašeho data narození a jména, abyste se dozvěděli, co máte dáno do vínku a co je možné změnit nebo zlepšit, můžete si u nás objednat numerologický rozbor po e-mailu.

Cena je 600,- Kč. Tuto částku uhraďte na účet č. 2500260449/2010. Jako variabilní symbol uveďte datum svého narození. Poté nám pošlete e-mail, který bude obsahovat Vaše jméno, příjmení (případně i příjmení za svobodna) a celé datum narození na vykladzkaret.mb@seznam.cz. Pokud uvažujete o změně jména či příjmení, připojte do mailu i Vámi zvolenou variantu, podíváme se, zda je pro Vás tato změna vhodná.

Děláme i partnerské rozbory, u nich je cena 1000,- Kč. Dozvíte se, zda se Vaše energie shodují, kde můžou na sebe narazit a co můžete udělat, aby Vaše vztahy s dotyčným dobře fungovaly. Tento rozbor lze použít ve vztahu ke kterékoliv osobě, ať se jedná o partnera, šéfa, společníka atd. Numerologický rozbor je složitá záležitost, proto si na jeho zpracování necháváme týden. Pokud by Vám e-mail z nějakých důvodů nepřišel, kontaktujte nás telefonicky nebo sms na mobil 604 955 999.

Regerse je řízené vzpomínání, kdy se klient pod vedením terapeuta vrací do minulosti, vybavuje si potlačené vzpomínky a tak se vyrovnává s minulými traumaty a negativními zkušenostmi.

Při regresi nedochází k hypnotickým stavům, kdy by Vámi mohl někdo manipulovat. Jedná se pouze o hluboký, jakoby meditativní stav mysli.

Tím, že se zcela uvolníte, dostaví se vzpomínky, které jsou pro Vás v současné chvíli důležité a ze kterých pramení Vaše problémy, strachy, neúspěchy atd. Vzpomínky mohou pocházet jak z tohoto, tak i z minulých životů. Na nás je, abychom situaci vyhodnotily a negativní naprogramování Vaší mysli odbouraly. Nastolení rovnováhy vede k přirozenému vymizení problému. Jedno sezení trvá zhruba 90 minut a stojí 1500,- Kč.

Výkladu karet se věnujeme profesionálně již patnáct let. Přestože nám rukama za tu dobu prošlo mnoho druhů tarotů, cikánských i jiných karet, nejlépe se nám vždy pracovalo s mariášovými a Lenormand kartami. Tyto karty s námi souzní. Proto nabízíme výklad právě z těchto dvou typů.

Karty jsou rádci, kterých se dá zeptat téměř na všechno, co Vás trápí a zajímá. Umí najít jádro problému i možnosti jeho řešení. Čím podrobnější otázky jim položíte, tím podrobnější informace obdržíte.

Výklad karet je možný buď osobně nebo přes e-mail.

Osobní výklad

Osobní výklad probíhá v Mladé Boleslavi v příjemném magickém prostředí rodinného domu. Je nutné se předem objednat na mobilu 604 955 999. Klientům se věnujeme s maximálním nasazením každé odpolede a podvečer kromě neděle. Hodina výkladu stojí 1000,- Kč.

Výklad e-mailem

Pokud potřebujete vyložit karty obratem, pošlete nám svůj dotaz e-mailem. Cena za tento výklad je 400,- Kč. Tuto částku uhraďte na účet č. 2500260449/2010. Jako variabilní symbol uveďte datum svého narození. Poté nám pošlete dotaz e-mailem na vykladzkaret.mb@seznam.cz a nezapomeňte připsat variabilní symbol platby (tedy Vaše datum narození). Odpověď s výkladem dostanete do 24 hodin. Pokud by Vám e-mail z nějakých důvodů nepřišel, kontaktujte nás telefonicky nebo sms na mobil 604 955 999.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více