Jste zde


Kartářka Lydie Šenkýř Brandýsová, Bavorov
PatrikB

Kontakt na kartářku:

Web: www.brandysova.freepage.cz

 

Telefon: +420 602 157 538

E-mail: ulili20@seznam.cz

Kartářka Lydie Šenkýř Brandýsová, Bavorov

Vodňanská 343

38773

Bavorov

Provozní hodiny: 

Dle dohody

Služby kartářky Lydie Šenkýř Brandýsové:

Provádím věštění z cikánských karet. Nabízím výklady kompletní, partnerský, pro blízkou budoucnost či v oblasti podnikání a obchodu. Zabývám se také numerologií.

Výkladem karet se zabývám již řadu let. Za tu dobu jsem vyložila karty několika stovkám zájemců. Mnoho z nich se ke mě vrací a žádají o výklad znovu, z čehož usuzuji, že byli spokojeni. Je mi jasné, že vždy se výklad nemusí přesně trefit. Jsou situace, které lze kartami vyložit více způsoby a v těchto případech bych musela znát dotyčného blíže, abych si byla jistá, co mi karty chtějí doopravdy říci.

Samozřejmě to, co bude nás zajímát nejvíce a lákat nás to tajemno. Sama jsem také byla zvědavá, co mě čeká. Kartářka je ale tak trochu jako zubařka, sama sobě vykládá nerada. Nechala jsem si tedy karty vyložit od známé, také věštkyně, když jsem chtěla vědět, kolik budu mít dětí a jaké pohlaví. Výklad byl přesný na 100% a tak i manžel časem uznal, že na tom něco bude.

Občas se mi stane, že mi napíše člověk, který se o výklad nezajímá, ale místo toho mě uráží a stejně tak i moji zálibu. Pokud máte tuto potřebu, nechte si ji pro sebe a vyžijte se jinde. Nikoho nenutím a snažím se pomoci najít lidem správný směr, byť je to skrze karty a jejich výklad.

Postupem času se seznamuji i s dalšími oblastmi, které s kartami souvisí a protože mě zajímá vše, tak se učím nové a nové věci, jako je výklad tarotových karet, numerologie atd. Ještě si netroufám vám tuto službu nabídnout, takže zatím nabízím jen výklad karet online pomocí cikánských karet, ale časem přibudou další.
Věštit karty chtějí lidé většinou, aby nahlédli do budoucnosti, 
nechte je tedy nahlédnout do svého života a nechat si poradit kudy se ubírat dále.

Máte-li zájem o výklad karet, podívejte se na Ceník, vše nabízím za symbolické ceny, protože je to má radost a napište mi, co byste chtěli vědět, Vaše jméno a datum narození. V případě výkladu na vztah i údaje o partnerovi nebo vytouženém partnerovi a když přiložíte i fotku, budou kartičky přesnější.
Pokud vás tedy také láká toto tajemno a chtěli byste ode mě udělat výklad karet, nabízím jej zcela anonymně, po internetu. Stačí, když mě oslovíte e-mailem a já se vám ozvu, jakmile budou kartičky naladěny na další výklad.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více