Jste zde


Kartářka Lenka Petrová, Liberec
PatrikB

Kontakt na kartářku:

Web: www.kartarka-leni-maria.webnode.cz

 

Telefon: +420 777 003 932

E-mail: lenimaria@seznam.cz

Kartářka Lenka Petrová, Liberec

Rychtářská 617/11

46014

Liberec XIV-Ruprechtice

Provozní hodiny: 

Pondělí: 09:00 - 20:00

Úterý: 09:00 - 20:00

Středa: 09:00 - 20:00

Čtvrtek: 09:00 - 20:00

Pátek: 09:00 - 20:00

Sobota: Zavřeno

Neděle: Zavřeno

Služby kartářky Lenky Petrové:

Věnuji se výkladu karet - zejména andělských a tarotových. Pracuji s kyvadlem, automatickou kresbou a písmem. Nabízím homeopatika, léčbu křišťály a léčivými kameny. Zabývám se také čínskou a ajurvédskou medicínou. Poskytuji naturopatické poradenství.

Léčení s anděly je účinná duchovní terapie, která pomáhá tam, kde je třeba vyléčit bolest, smutek, strach,nebo jiné negativní emoce. Platí zde určitá pravidla, která nelze obejít.Jedním z pravidel je požádání anděla  o pomoc.I naši ochránci, kteří stojí po našem boku celý život, potřebují slyšet to kouzelné slůvko prosím.Je to zákon  vesmíru. Stvořitel, dal člověku svobodnou vůli. Svobodná vůle je výsadou člověka.
Člověk je bytost svobodná a může se tedy rozhodnout řešit danou situaci ve svůj prospěch , nebo taky neprospěch.Ochránci říkají: Nemůžeme pomáhat proti Vaši vůli. Kdo nezaklepal, nemůže mu být otevřeno.Je to stejné, jako když čekáte u lékaře v čekárně. Musíte napřed vstoupit do ordinace a jasně definovat problém.
Andělé jsou duchovní, čisté bytosti, které vidí, co potřebujete, ale aby byl dodržen zákon o svobodné vůli člověka, potřebují slyšet Vaše požádání.
 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více