Jste zde


Kartářka Květoslava Petzová, Třebíč
PatrikB

Kontakt na kartářku:

Web: www.vyklad-vestby.cz

 

Telefon: +420 739 080 527

E-mail: petzova.k@seznam.cz

Kartářka Květoslava Petzová, Třebíč

U Kuchyňky 286/40

67401

Třebíč, Podklášteří

Provozní hodiny: 

Pondělí: 11:00 - 19:00

Úterý: 11:00 - 19:00

Středa: 11:00 - 19:00

Čtvrtek: 11:00 - 19:00

Pátek: 11:00 - 19:00

Sobota: Zavřeno

Neděle: Zavřeno

Služby kartářky Květoslavy Petzové:

Specializuji se na výklad karet osobně, telefonicky nebo přes skype. Dále provádím automatickou kresbu a písmo, očištění čaker a aury. Nabízím léčivé meditace, psychoterapeutické služby a poradenství v osobním rozvoji osobnosti.

Stěžejní je výklad karet 

Objednat se u mě můžete na výklad karet, a to jak na osobní setkání, nebo přes telefon, či skype. Všechny tyto výklady karetjsou si rovnocenné, takže pokud nejste z Vysočiny a nemůžete ke mně přijít na osobní výklad, můžete využít výkladu karet přes telefon, nebo skype.

Kontaktujte mě prosím telefonicky, 
je to nejjednodušší a nejrychlejší, děkuji.

Telefonní číslo je: 739 080 527

Na výklad karet používám nejčastěji Tarotové karty a Cikánské karty. Ráda využívám k věštbě také runy. Co se týká run, lze pomocí nich vytvořit amulety, které člověku pomáhají v různých oblastech života a k ochraně. Takový amulet má velkou sílu. Runy samy o sobě jsou silné zářiče. Mohu Vám takový amulet vyrobit.

Jak výkladu karet rozumět

Karty vždy ukazují, co je pro klienta dobré. Výklad upozorní na to, kam člověk směřuje tím, jak se chová a myslí. Kartynahlíží do budoucnosti a ukazují, v čem je dobré pokračovat, kde je vhodné něco změnit, zlepšit, nabídnou alternativy při důležitých rozhodováních a klient tak může zvolit pro sebe tu nejlepší volbu. Pomohou najít, kam směřovat své úsilí.Výklad karet poradí, upozorní, avšak nic nepřijde samo, karty netvoří osud, pouze ukáží možnosti a cesta a aktivita je však na nás.

Kyvadlo

Výbornou esoterickou pomůckou pro věštbu je kyvadlo. Je to skvělá věštecká metoda pro odpovědi, kdy člověk nehledá detaily, ale přímou odpověď. Kyvadlo s oblibou používám při řešení zdravotních otázek, avšak podotýkám, že nejsem lékař a nedělám diagnosy, ale jsem schopna díky kyvadlu najít místa, kde je problém a hledat odpověď, jak pomoci a podpořit léčbu.

Minulé životy

Při výkladu karet se často stává, že zjistíme, že problém, který člověk řeší, co ho brzdí a točí se stále v určité záležitosti v kruhu, pochází z minulého života. Že to, co se tam odehrálo, si s sebou klient nese v tomto životě a to ho blokuje, způsobuje mu problémy a nemůže se posunout dál, nebo tam kam bych chtěl, ať se snaží sebevíc. Mám schopnost se podívat do minulého života klienta a najít, kde se stala chyba a proč. Ale tím to nekončí, s těmito informacemi potom spolu pracujeme dál, abychom to odblokovali a očistili, aby se klientovi otevřela ta zavřená vrátka, kterými dosud kvůli těmto záležitostem nemohl projít. Lze tak pomoci většinou ve všech případech, ale jsou však i vyjímky, kdy nelze energie odblokovat a očistit naprosto, protože ta samotná záležitost, kterou člověk prožívá, je to cestou očištění. I přesto však lze pomoci, aby ta cesta byla snazší a méně svízelná.

Destruktivní energetická vlákna

Náš svět se skládá nejen z viditelných věcí, ale i neviditelných. V té neviditelné sféře jsou různé bytosti a entity i temného charakteru, které když se naváží na člověka, mohou mu odebírat energie a působit na psychiku člověka a způsobovat mu tak problémy. Mohu pomoci klientovi jej očistit od těchto destruktivních energetických vláken.

Čakry a aura

Jsou energetická místa, centra v těle. Je důležité, aby čakry a aura pracovaly v rovnováze a měly dostatek energie. Jejich činnost ovlivňuje jak fyzickou, tak psychickou stránku člověka. Každá jednotlivá čakra a potažmo aura jsou ovlivňovány různými oblastmi našeho života a cítění. Nefunguje-li něco tak, jak má a dojde i k zablokování čakry, ukáže se to na psychice člověka i na jeho zdraví. Je potom důležité čakry očistit a odblokovat, aby se znovu nastavila rovnováha. Čaker je v těle člověka mnoho, já pracuji se sedmi základními hlavními čakrami. Čakra základní kořenová, sakrální čakra, čakra solar plexu, srdeční čakra, krční čakra, čakra třetího oka a korunní čakra.

Léčivá meditace

Meditaci sestavuji pro každého člověka individuálně na základě záležitostí, které chceme řešit, očistit, odblokovat. Je to vyloženě individuální, proto každá meditace je jiná, pro konkrétní situace každého jednotlivce. Celou meditací klienta provedu. Cílem meditace je pracovat se zjištěnými informacemi, které se týkají minulého života, aury, čaker, případných destruktivních energetických vláken, záležitostí, které člověka trápí. Meditací lze ovlivňovat jak svého ducha a tělo, tak i blízkou budoucnost, aby se člověk posunul a dařilo se mu lépe než doposud. Nejedná se o žádnou hypnózu či regresní terapii. Klientovi pak ještě předám další informace a rady, pomůcky jak i nadále pracovat, protože důležitá je především vůle a chuť každého člověka pracovat i dále a podpořit uskutečněnou meditací. Aby si případnými myšlenkami typu - jak, proč, kdy se co a jak dál bude dít, neblokoval započatou práci. Problémy a energie, které se střádaly i několik let se mohou vylepšit, je ovšem potřeba tomuto procesu dát svou víru a čas k pročištění všech energií a problémů, které se pak vylepšují v následujících dnech, týdnech, měsících. Meditace mohou probíhat osobně, avšak i na dálku, mají stejnou kvalitu a účinnost.

Automatické písmo a automatická kresba

Automatické písmo a rovněž automatická kresba vzniká napojením na energie a informace Vesmíru. Kdy skrze tyto energie, v naprostém uvolnění mysli buď písmem, či kresbou zaznamenávám informace důležité pro klienta. Jak písmo, tak kresba jsou tvořeny intuitivně pro konkrétního člověka a danou situaci. Jak automatické písmo, tak automatické kresby pomáhají člověku v jeho životním posunu, může tak dostat rady a informace. Kresby pomáhají procházet zátěžové životní situace, jsou napojením k energetickým zásobám Vesmíru a informacím a vedení. Kresby také mohou harmonizovat prostory v kancelářích, pracovnách, bytech, veřejných zařízeních. Harmonizují energie přítomných osob. Působí i jako čističe, odsavače negativních energií a nánosů zatížených energií.

Magie

Pracuji s bílou magií. Ve spolupráci s vesmírnou energií a andělskou energií. Mohu tak klientům pomoci v různých oblastech života, aby se jim dařilo lépe.

Afirmace

Jednoduchým způsobem lze říci, že jakým způsobem člověk smýšlí, to k sobě přitahuje. To, co vysílá, to se mu vrací zpět. Afirmace mají velkou sílu přitahovat si do života to lepší. Proto pracuji také s afirmacemi. Více podrobností najdete v menu, v levé části stránek v sekci Afirmace.

Všechny tyto schopnosti a metody: výklad karet, věštba kyvadlem, zjištění minulého života a očištění a odblokování, očištění čaker a aury, řízená léčivá meditace, očištění případných energetických vláken, automatická kresba či automatické psaní, bílá magie, práce s konstruktivními afirmacemi mi pomáhají v mé esoterické práci a umožňují mi pomoci a poradit tak, aby se našly příčiny a řešení, co klienta trápí, aby jeho cesta životem byla lepší, radostnější, veselejší, aby mohl šťastně utvářet svůj život.

Na stránkách kartářka Cristal najdete zajímavé články v sekcích v menu

Sebeláska, Odpuštění, Cesta ke spokojenosti, Příběhy, Život po životě, podrobněji Jak výklad funguje, Afirmace,Automatická kresba a další.

Dárkový poukaz na výklad karet - více informací.

Přeji, aby se Vám zde líbilo a našli jste zde, co hledáte.

Ráda vás uslyším, poradím a pomohu s řešením vašich problémů.

Vážím si Vašeho zájmu o mé služby a děkuji za Vaše milá slova, která mi zasíláte.

Přeji všem krásný letní čas, naplněný láskou a mírem. Radostné dny s milými lidmi. Sněte své nádherné sny a mějte jen radostné a šťastné myšlenky, budou se k vám vracet.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více