Jste zde


Kartářka Jarmila Svatůňková, Praha
PatrikB

Kontakt na kartářku:

Web: www.tarotsara.cz

 

Telefon: +420 777 128 363

E-mail: info@tarotsara.cz

Kartářka Jarmila Svatůňková, Praha

Za dvorem 1775/2

14200

Praha, Krč

Provozní hodiny: 

Dle dohody

Služby kartářky Jarmily Svatůňkové:

Výklad tarotových karet. Poskytování osobního, vztahového i pracovního poradenství. Provoz korespondenční školy tarotu.

Výklad OSOBNĚ:

Návštěva u mne zahrnuje klasický osobní výklad z jakékoli oblasti lidského bytí - tedy kromě zdraví - výklady na zdravotní stav za žádných okolností neposkytuji - děkuji za pochopení.

Výklad je v rozsahu cca 60 minut a je veden s maximální snahou dobrat se původu problematických situací a najít vhodná praktická a konkrétní řešení.

Tarot primárně neslouží k věštění budoucnosti ve smyslu "to vás čeká a nemine", ale chová se jako odraz, zrcadlo nás samých a sdělí nám tedy pouze to, co se nás týká a co odráží naše podvědomí navenek, a to v rovině praktické. Je tedy schopen nám naznačit velmi přesně jak a kam se vaše záležitost ubírá a zda a co můžete nebo nemůžete pro zdárný vývoj celé věci sami udělat. Karty vždy ukážou směr, kudy vede cesta, ale to, zda jí nakonec půjdete či ne, je však již vaší vlastní volbou.

Cena osobní návštěvy u mne činí 600,- Kč

Stejnou službu poskytuji pro "tandem" - kdy můžete přijít k výkladu s kamarádkou, kolegyní nebo s tím, koho sebou chcete vzít. V tomto případě je délka výkladu 90 minut a cena 1000,- Kč

Výklad prostřednictvím Skype představuje také klasický osobní výklad. Je poskytován v domluveném rozsahu od 10 do 60 minut. Své karty si vybíráte sami a celý výklad můžete sledovat na obrazovce, jako byste byli osobně přítomni. 

Výklad SKYPE:

Výklad o minimální délce 20 minut = 200,- Kč, další jednotky jsou pak po i 10 minutách( /100 Kč), tedy si můžete objednat 30, 40, 50 a 60 minut.
Tato forma výkladu vyžaduje platbu předem na účet č.: 1002070752/2700 v ceně odpovídající objednané délce výkladu.

Výklad TELEFON:


Stručné, rychlé, konkrétní

Rozhodla jsem se vyhovět těm, kdo mají zájem o rychlý výklad jedné otázky telefonem. V jiných případech, než je tato krátká forma, nebo osobní domluva nadále telefonem nevykládám.

K tomuto typu výkladu budou pevně dané hodiny, kdy si můžete zarezervovat svůj čas, který je také daný a činí 10-20 minut.

Vyhrazené jsou zatím vždy večery. Rezervace času je nutná - je potřeba mi nejdřív zavolat a domluvit si čas, který bude vyhovovat nám oběma - na výklad je přece jen potřeba klid a soukromí.

základní cena činí 100,- Kč za 10 minut 

Výklad je potřeba uhradit předem, nedomluvíme-li se jinak, nejpozději do termínu výkladu.
Stálí klienti, nebo členové "Klubu a2a" mohou zaplatit až po výkladu.  Pokyny k platbě Vám budou zaslány obratem po přijetí objednávky.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více