Jste zde


Kartářka Irena Gulová, Ostrava
PatrikB

Kontakt na kartářku:

Web: www.vnitrnirovnovaha.estranky.cz

 

Telefon: +420 774 366 842

E-mail: vnitrni.rovnovaha@seznam.cz

Kartářka Irena Gulová, Ostrava

Bedřicha Václavka 993/16

70030

Ostrava, Bělský Les

Provozní hodiny: 

Dle dohody

Služby kartářky Ireny Gulové:

Nabízíme výklad karet, karmickou numerologii, shamballu. Konzultace přes výklad karet s pomocí numerologie, karmalogie - nahlédnutím na stávající situace do podvědomí. Zjistíme, zda duše plní své karmické zadání. Na čem máte zapracovat během života a v čem máte bloky. Výklad karet přes skype, email.

 Jmenuje se Iris a žiji v rodném městě Ostrava se svou milující rodinou. Narodila jsem se ve znamení Býka v roce 1980 s Ascendentem v Raku.

Od malička mne zajímaly věci mezi nebem a zemí. Cítila jsem se odlišná a často nepochopená. Zažívala jsem situace, které mi nikdo nedokázal vysvětlit, a proto se část mého Já uzavřela na určitou dobu, dokud jsem nebyla opět připravená vrátit se a najít sama sebe.

Na základě osobních životních zkušeností, které jsem zažila díky manželství, rozvodu, výchovou dcer, nepochopením ve vztazích, mne život opět navedl k nalezení sama sebe, svého vyššího Já, sebelásky. Právě cestou uvědomění, pokory, lásky a přijmutí všeho, co do života přichází právě teď.

Na této cestě jsem poznala mnoho úžasných duší, které v době, kdy jsem právě potřebovala poposunout v určité oblasti přišly. Jsem všem velice vděčná, neboť každý z nich mi předal pozitivní či negativní zkušenost, mne tímto pomohli najít cestu k vnitřní rovnováze. Vždy mi ukázali směr, kterým mám jít, a na který jsem byla v právě té chvíli připravená. 

V roce 2006 mi vstoupily do života karty Lenormand společně s Andělskými kartami a uchvátily mne natolik jako samouka, že jsou mou nedílnou součástí dodnes. Sice již dříve jsem si pohrávala s tarotovými sadami karet, ale nikdy mne neoslovily natolik, jako karty Madam Lenormand.

V roce 2007 a 2008  jsem našla cestu k energii Reiki, která mi v mnohém velice pomohla. Můj zdravotní i psychický stav byl velice nabourán životními událostmi a v Reiki jsem našla tehdy to, co mému duchovnímu rozvoji tolik chybělo. Pomohlo mi i v podpoře imunitního systému, sebelásky, která dorovnávala psychický stav. Od té doby nevím, co je to antibiotikum. Své rodině jsem mohla konečně být nápomocna více, než předtím.

V roce 2008 mi do života vstoupily karty Symbolon, které více můj život obohatily o "poznání sebe sama". Mimo to se krásně doplňují s kartami Lenormand, což mne hlouběji ponořilo do tajů astrologie i numerologie, o které jsem se začala více zajímat, i když už v roce 2005 jsem chodila na diskuze spojené s kartami, astrologii a numerologií a hledala tímto svou cestu.

V roce 2009 mi do života vstoupila spřízněná duše Viki, která můj život změnila od základu. Díky ní jsem našla od roku 2010 cestu k energii Shamballa a také nový pohled na energii Reiki a energie jako takové. Opět jsem do života začlenila práci s kyvadlem, se kterým jsem si hrávala už jako malinká holčička. Několikrát jsem se zúčastnila rodinných konstelací, které mi pomohly pročistit potřebné. 

V roce 2011 jsem se zúčastnila kurzu automatické kresby, která mě doplnila o další možnost práce na sobě samé. Vzhledem k tomu, že jsem chtěla své znalosti rozšířit, jsem se účastnila v roce 2012 úžasného kurzu automatické kresby pod vedením paní Alenky Vychodilové, který mi otevřel nové možnosti a schopnosti, jak hlouběji pracovat na sobě a pomoci druhým přes diagnostiku formou automatické kresby.

Postupně se mi otevírají schopnosti, díky kterým mohu lépe porozumět sobě i svému okolí a mohu více pomoci druhým na jejich cestě. 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více