Jste zde


Kartářka Ilona Grimová, Blansko
PatrikB

Kontakt na kartářku:

Web: www.tajemstviastrologie.cz

 

Telefon: +420 607 907 166

E-mail: info@tajemstviastrologie.cz

Kartářka Ilona Grimová, Blansko

Svitavská 500/7

67801

Blansko

Provozní hodiny: 

Dle dohody

Služby kartářky Ilony Grimové:

Nabízím poradenství v oblasti astrologie, numerologie nebo ve výkladu tarotových karet. Pořádám kurzy a semináře. Vypracovávám osobní horoskop na míru. Výklady provádím telefonicky, osobně, písemně nebo po skype.

Astrologie

Astrologie je královská věda, vždyť každý král a vladař měl svého vlastního dvorního astrologa. Tak třeba při založení a samotné stavbě slavného Karlova mostu sehrála velkou roli astrologie a postavení hvězd, kdy sám Karel IV. čekal se stavbou mostu, až mu budou hvězdy nakloněny. A jak vidno, nakonec se mu to vyplatilo.

Tarotové karty

Vše, co se v našem životě odehrává, co zažíváme je založeno na hluboko uložených zakódovaných informacích v našem podvědomí. Naše postoje, názory a způsoby jednání, jsou tak naprogramovány již dávno předem. Naše myšlenky jsou energie a vibrace, které stále vysíláme a přijímáme. Jsme tím, jak myslíme a stali jsme se tím, co jsme mysleli.

Numerologie

Numerologie je nauka o číslech, kterou využívaly již všechny dávné starověké kultury, řecké, babylónské, hebrejské, čínské, a jiné. První záznamy o této nauce najdeme u starých Egypťanů, Májů a Peršanů.

Dále také v oblasti

Automatické kresby, feng shui, siderického kyvadla a také nesmíme zapomenout na reiky, etikoterapie, poradenství, rituály, koučování, osobního rozvoj, poradenství, psychologie a astropsychologie.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více