Jste zde


Kartářka Eliška Beránková, Herálec
PatrikB

Kontakt na kartářku:

Web: www.vase-kartarka-eliskab.cz

 

Telefon: +420 723 908 853

E-mail: eliska.berankova@centrum.cz

Kartářka Eliška Beránková, Herálec

Herálec 181

58255

Provozní hodiny: 

Pondělí: Nonstop

Úterý: Nonstop

Středa: Nonstop

Čtvrtek: Nonstop

Pátek: Nonstop

Sobota: Nonstop

Neděle: Nonstop

Služby kartářky Elišky Beránkové:

Nabízím výklad karet LeNormand, čištění prostoru od negativní energie, bylinné rituály, drahé kameny i minerály, kurzy a výpočet symbolu duše zdarma. Poskytuji esoterické poradenství, energetické obrazy, esoterický kurz a jiné.

    Narodila jsem se v říjnu roku 1986 jako třetí Eliška v rodě a vždy mě zajímaly věci mezi nebem a zemí, čarodějnictví, bylinky a síla drahých kamenů. A tohle všechno dnes využívám k tomu, abych pomáhala lidem. Při výkladu používám karty LeNormand, které mi ukáží nejen vaši budoucnost, ale i minulost a přítomnost, což je velmi důležité, protože většina našich dnešních i budoucích problémů má své kořeny v minulosti.
            Mohu vypočítat číslo a symbol Vaší duše, který vychází z tarotů. Dozvíte se tak, jaké talenty Vám Vaše duše přinesla a naopak, jakým překážkám budete muset v životě čelit. Lépe tak pochopíte sami sebe a porozumíte tomu, proč v určitých situacích jednáte tak, jak jednáte.
            Můžeme se spolu podívat na Vaše minulé životy. Pomůžu Vám řešit věci, které se již staly a Vás pořád trápí. Rovněž s Vámi mohu rozebrat vaši současnou situaci a zjistit, co děláte špatně. Pokud nevíte kudy kam ukážu Vám možnosti a poradím, co by pro Vás bylo nejvhodnější.

            Kromě esoterického poradenství nabízím i energetické obrázky a obrazy, jejichž malbě se věnuje moje maminka ( rovněž Eliška :-) ) a Vy si můžete vybrat buď z již hotových a zarámovaných nebo si objednat obraz přímo na míru.
            Nabízím kurz výkladu karet LeNormand a kurz esoterické praxe. Vybrat si můžete z několika verzí kurzu, které jsou sestaveny velmi zajímavým způsobem a seznámit se při nich můžete nejen s výkladem karet, ale i se starými léčebnými metodami, s kameny, bylinkami, rituály, masážemi, relaxačními technikami a způsoby, jak poznat sama sebe nebo pomáhat jiným lidem. Kurz je rozdělen na teoretickou a praktickou část.

            Novinkami v mé práci pro vás jsou čištění prostorů od negací a čarodějnické rituály.

            Práci s lidmi všech věkových kategorií se intenzivně věnuji již 8 let a velmi mě těší ta spousta spokojených klientek a klientů, kteří se ke mně rádi vracejí.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více