Jste zde


Kartářka Dagmar Kroužilová, Tábor
PatrikB

Kontakt na kartářku:

Web: www.dagmarkrouzilova.cz

 

Telefon: +420 604 533 864

E-mail: daaggy@seznam.cz

Kartářka Dagmar Kroužilová, Tábor

Petrohradská 2339/39

39003

Tábor

Provozní hodiny: 

Pondělí: 10:00 - 18:00

Úterý: 10:00 - 18:00

Středa: 10:00 - 18:00

Čtvrtek: 10:00 - 18:00

Pátek: 10:00 - 18:00

Sobota: Zavřeno

Neděle: Zavřeno

Služby kartářky Dagmar Kroužilové:

Nabízíme výklady z minulých životů, numerologii, výklad z karet, věštění z kávové sedliny, práce s kyvadlem, věštění z obličeje a z ruky, poradenství v oblasti zdraví, firem i kultury a očistné rituály.

Jmenuji se Dagmar Kroužilová, jsem narozena ve znamení Vodnáře a podle numerologie jsem číslo 8.
Moje práce je pro mě citovou záležitostí a mé schopnosti jsou dědičného původu a mám je vrozené. Když jsem se pomocí karet dívala do své minulosti, zjistila jsem, že mého otce děda se živil jako léčitel, bylinář, vykládal z karet a ochraňoval „slabé“ lidi. Také se o tyto lidičky samozřejmě i staral. Byl to velice uznávaný léčitel a kartář, a lidé ho velice uznávali. Z naší rodiny jsem jako jediná tyto vlohy, na které jsem právem pyšná, zdědila jako jediná.

V současné době takto podnikám více než 15 let. Ovládám mnoho vědních oborů a to je důvod, proč je o mé služby tak veliký zájem. Většina zákazníků chodí na návštěvy pravidelně 2x ročně, vždy po půl roce. Mé předpovědi jsou většinou 6ti měsíční. Najdou se ale i tací, kteří chodí pravidelně každý měsíc. V současné době mě navštěvují lidé ze středních a vysokých vrstev (lékaři, právníci, politici, ředitelé firem a televizí a podnikatelé). To ale neznamená, že se u mě v diáři nenajdou místo i lidé manuálně pracující, maminky na mateřské dovolené, lidé z úřadu práce či důchodci. Posledních pár let dělám i výklady do zahraničí (Anglie, Itálie, Německo, Francie, Amerika).

Mezi mé záliby patří na prvním místě má rodina. Moje dcera Veronika můj manžel Milan. Když mám volno, relaxuji s nimi na zahradě. Miluji všechny druhy květin, kosodřevin a okrasných trav. Když mě chytne „spisovatelská múza“ pokračuji ve psaním své knih o letitém podnikání. Práce na zahradě a psaní knih je pro mě, jak já vždycky říkám „pohlazení po duši.“

Dalším potěšením jsou pro mě návštěvy televizních i rádiových pořadů, kde dost často vykládám a věštím. S tím samozřejmě souvisí i přispívání do různých časopisů a celostátního tisku. V minulém roce jsem dokonce měla tu čest se stát kmotrou knihy.

Za všechno co tak ráda dělám vděčím hlavně Vám, mým zákazníků a přátelům, protože díky Vám mohu dělat to co mě baví a naplňuje. A tím jelikož se za mnou opakovaně vracíte, utvrzujete mě tom, že svou práci dělám kvalitně.  A budu Vám jistě pomáhat minimálně dalších 15 let.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více