Jste zde


Kartářka Anemari Ráchel, Vojtanov
PatrikB

Kontakt na kartářku:

Web: www.vyklad-z-karet.cz

 

Telefon: +420 906 501 010

E-mail: karetni-vestba@email.cz

Kartářka Anemari Ráchel, Vojtanov

Přední Vojtanov 9

35134

Vojtanov

Provozní hodiny: 

Pondělí: Nonstop

Úterý: Nonstop

Středa: Nonstop

Čtvrtek: Nonstop

Pátek: Nonstop

Sobota: Nonstop

Neděle: Nonstop

Služby kartářky Anemari Ráchel:

Nabízíme výklad karet a věštění. Poskytuji odborné poradenství. Zabývám se chiromantií (čtení z ruky), andělským a partnerským poradenstvím nebo léčitelstvím. Poskytujeme on-line služby profesionální kartářky, výklady snů, horoskopy, odblokování energie, vyčištění aury, taroty a andělská terapie.

Věštba z karet od profesionální kartářky

Díky kartám kartářky dokáží bravurně nahlédnout do sféry financí, pracovní, podnikání a samozřejmě to nejdůležitější pro nás všechny lidičky, a sice zdraví. Věštba zkrátka pomůže usnadnit vaši cestu životem. Čím jasnější a konkrétnější jsou vaše otázky, tím jasnější a konkrétnější odpovědi vám mohou kartářky poskytnout. Věštba z karet je vaší vstupenkou ke šťastnému životu, zdraví a blahobytu.

Správná karetní volba pro výklad karet

Jsem přesvědčena, že když člověk pracuje s kartami, tak je musí "slyšet". Musí mezi nimi proudit ta správná energie, proto si také různí lidé vybírají různé druhy, které je osloví, a s nimi pak pracují. Nejčastější jsou tarotové karty, ale používají se také karty mariášové nebo andělské a mnoho dalších prostředků jako věštění, výklad run, chiromantie apod.

Těm z vás, kteří navštíví naší věštírnu a vyberou si svoje kartářky a poradkyně, přeji z celého svého srdce, aby zde nalezli odpovědi a vykročili ke spokojenějšímu životu. Věřím, že náš způsob jakým karty vykládáme je pro vás příjemný, neboť se nemusíte nikam objednávat, ale jste doma ve svém pohodlí.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více