Jste zde


Kartář Jiří Ciahotný, Praha
PatrikB

Kontakt na kartářku:

Web: www.alarzach.cz

 

Telefon: +420 777 828 929

E-mail: alarzach@seznam.cz

Kartář Jiří Ciahotný, Praha

Krokova 532/7

12800

Praha, Nusle

Provozní hodiny: 

Dle dohody

Služby kartáře Jiřího Ciahotného:

Specializuji se na astrologické služby a výklad karet. Konzultace s tarotem jsou možné osobně, přes telefon či Skype. Nabízím zábavné programy pro Váš firemní i soukromý večírek. Vyučuji individuální kurzy tarotu a poskytuji konzultace s výkladem. Poskytuji personální horoskop pro celé roční období.

Narodil jsem se 22.10. 1963  ve Frýdku Místku. Má cesta za  duchovními  započala už v dětství, kdy jsem hledal moudro v klasických pohádkách a bájích. Fascinovyly mě ty tajuplné příběhy plné poučení a moudrých rad  do života. Jsem vděčný té době, že ještě neexistovalo tolik multimediálních lákadel, jako dnes , takže jsem  hodně času trávil četbou knížek.

Když se po roce 1989 stala dostupnou literatura, která tady do té doby nebyla příliš rozšířena, tedy literatura duchovní, pokračoval jsem v dychtivém hledání avzal jsem to vskutku od podlahy. Astrologie, Tarot, Runy, Magie, Buddhismus, Katolický mysticismus, kabala, moderní psychologie, reklama, New age, metody práce s podvědomím a tak dále. Některé obory mě zaujaly více, jiné méně. Nakonec jsem našel největší zalíbení v knihách, které jsou hodně staré. Tedy dost staré na to, aby je autoři nepsali pro zisk.... Bible, Bhagavadgita, Tibetská kniha mrtvých, Konfuciovy spisy, Taoistické spisy, Tři koše promluv askety Gothamy zvaného později Buddha a mnoho jiných...... Tam se již začaly ukazovat náznaky cest k odpovědím. Neznám lepší popis cesty, kterou jdu než tento od R. Thrakura z básně Česání ovoce:

Hrst prachu mohla ukrýt tvá znamení, dokud jsem neznal jejich významu.
Nyní, když jsem moudřejší,čtu je ve všem, co je dříve skrývalo.
Je namalováno na listech květů,
Třpytí se na zpěněných vlnách, je vztyčeno na vrcholcích hor.
Měl jsem tvář od Tebe odvrácenou a proto jsem četl písmena opačně a nechápal jsem jejich významu.


Kde jsou upraveny cesty, tam zbloudím,
Na širé vodě, na modré obloze 
není vyznačena cesta.
stezka je skryta křídly ptáků, září hvězd, květy plynoucí roční doby.
a já se ptám svého srdce, přináší-li jeho krev moudrost neviditelné cesty.

S tarotovými kartami pracuji od roku 1990, dráhu planet a to, jak se obrazy na obloze promítají do životů lidí na zemi, sleduji stejně dlouhou dobu.

První informace o tarotu získával mimo jiné u paní Zuzany Antares v Brně, kterou pro jejiž styl práce a hluboké informace o kabale a jiných esoterních vědách pokládám za opravdovou kapacitu ve svém oboru, stejně jako Arianu a Ravena Argoni, ke kterým si sám chodím pro radu, pokud se týkají mých problémových záležitostí.a jejichž životní filozofie je velmi blízká té mé.
Na mé duchovně- vzdělávací cestě jsem se setkal s mnoha lidmi, kteří mi pomohli posunout mé obzory, jako např. Mary Hall, která mě zasvětila do 2 stupně Reiki, a mnoho,  mnoho jiných od prostých lidiček, kteří byli Mistry a ž po opravdové Mistry, kteří zůstali přesto prostými lidmi. Věřím a doufám, že jich ještě mnoho potkám.

Mou práci mohli poznat čtenáři regionálního deníku Region Frýdeckomístecko, kde vyšla série mých článků o jednotlivých tarotových kartách, 
mnoho lidí mě zná z cyklu přednášek o tarotu v Šivově čajovně ve Frýdku Místku, památníku Ferdiše Duši ve Frýdlantě, ostravského studia Neuwi a z mé práce na severu Moravy. 
Denně pomáhám lidem najít cestu z problémů ve všech oblastech života, jak formou osobní konzultace, tak prostřednictvím telefonu, nebo internetu.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více