Jste zde


Kartář Drakova věštírna, Domaželice
PatrikB

Kontakt na kartáře:

Web: www.drakova-vestirna.cz

 

Telefon: +420 604 977 858

E-mail: jarda.rattay@seznam.cz

Kartář Drakova věštírna, Domaželice

Domaželice 154

75115

Provozní hodiny: 

Dle dohody

Služby kartáře Drakovy věštírny:

Hledání odpovědí pomocí karetních výkladů. Osobní výklad karet a run. Výklad na dálku po emailu, icq nebo skype. Zajišťuji také výklady karet na firemních akcích, narozeninových párty, vánočních večírcích i jiných společenských akcí.

Při výkladu zapojuji vrozenou intuici a schopnost naslouchat lidem i kartám. Samotné karty ve výkladu nejsou to nejdůležitější, jejich použití však umožňuje odhalit, co mnohým zůstává skryto..

Ke kartám, jejich symbolice, řeči a významu mám úzký vztah již od dětství. Počáteční nadšení postupem času přešlo v hlubší zájem a stále častěji se našla příležitost karty vyložit a učit se jim naslouchat. Roku 2000 se mi do rukou dostala Velká kniha Crowleyho tarotu, což znamenalo obrovský impuls v podobě vstupu do úplně jiného světa a prohloubení dosavadních zkušeností.

Od té doby jsem se začal intenzivně zabývat osobním a postupem let i profesionálním výkladem Crowleyho tarotu. Postupně také přibyly další tarotové sady a runové karty. Proniknutí do tarotu mě zavedlo i k jiným oblastem magie a esoteriky. Osvojil jsem si práci s kyvadlem a virgulí, zejména v souvislosti s vyhledáváním geopatogenních zón, proutkařství, práci s energií apod. 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více