Jste zde


Kartář Dominik, Praha
PatrikB

Kontakt na kartáře:

Web: www.vykladykaret.webnode.cz

 

Telefon: +420 608 666 056

E-mail: vyklad.karet.dominik@seznam.cz

Kartář Dominik, Praha

Vysočanská 35/2

19000

Praha, Vysočany

Provozní hodiny: 

Dle dohody

Služby kartáře Dominika:

Provádím práce se siderickým kyvadlem, léčitelské služby a výklad tarotových karet. Zabývám se řešením energetického vampirismu, zjištěním geopatogenních zón a úpravou energetických toků.

Výklad karet

Výklad tarotových karet, kdy používám sadu  Aleistera Crowleyho. Výběr tohoto typu karet, této sady byl velmi intuitivní, velmi rychlý, přestože je mnoho jiných sad na výběr.

Práce se siderickým kyvadlem

Kyvadlo je další ze způsobů, jak se dozvědět cenné informace, jak se rozhodnout, zejména velmi rychle, na jasně dané otázky, formou ANO-NE. Další volbou, další možností je získání i dalších odpovědí, na složitější otázky, pomocí různůch stupnic a tabulek.

Řešení energetického vampirismu

Častokrát dochází k tomu, že kolem nás se objevují lidé, kteří energeticky parazitují na ostatních - tzv. energetičktí upíři. Toto se děje jak cíleně, tak nevědomky. Cílené parazitování se děje kdekoliv, ať při blízkém kontaktu, v prostředcích MHD, nebo na místě, kde se zdržuje větší množství lidí,...

Úprava energetických toků

Při nerovnováze energie v těle dochází k onemocněním jednotlivých orgánů. Usměrněním těchto energerických toků v těle dochází k nápravě.

Geopatogenní zóny

Geopatogenní zóny vznikají anomáliemi v podloží a následně pak vyvolávají stavy, které jsou škodlivé našemu organismu a dle jejich intezity pak způsobují fakt, že se někde necítíme dobře, dochází k větší únavě, než je běžné. Nejhorší variantou je pokud se v dosahu zóny zdržujeme přes den delší dobu...
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více