Jste zde


Věštění budoucnosti VI.
Stanislav Brázda

Jako další pomůcka může být k "vybuzení magických" či věšteckých schopností použita další pomůcka, třeba amulet. Jeden takový jsem popsal už ve své první knize Škola psychotroniky a dost klientů si pochvaluje "lepší citlivost" s tímto amuletem na krku - viz obr. v příloze. Amuletů může být více druhů a provedení, pro ukázku některé uvádím.

 

Své karty považuji za nejlepší proto, že dají jednoznačnou odpověď na jakoukoli otázku, což u jiných karet či možností věštění není tak jednoznačné. Jako příklad uvedu na závěr několik úryvků ze svých karet, takže tím je možnost, jak si to vyzkoušet. Jsem přesvědčen, že nejdůležitější je otázka. Je-li špatně položená, nemůžeme dostat správnou odpověď a i v tom jsou mé karty dokonalé, protože mnoho otázek je předepsáno. Jsem přesvědčen, že z žádných karet a podobnými věšteckými metodami nezjistíme např. jaký jazyk se máme učit, kolik peněz jsme schopni vydělat, v jaké zemi žít, sexuální úchylky partnera, proč nás partner chce, zda je nám věrný, v jakém orgánu v těle máme zdravotní problém, co udělat, abychom žili lépe,kde se seznámit, jakému se věnovat povolání, atd. Kromě toho je v návodu i klasický výklad. Jako příklad jsou v závěru některé odpovědi.


Návodů na vykládání karet existuje v současné době již mnoho. Některé návody jsou jednoduché, jiné složité, některé jsou dobré, jiné jsou špatné. Je třeba si uvědomit, co je podstatou vize, kterou kartářky a kartáři při výkladu mají a že ne každý je schopen tyto vize při vykládání karet skutečně mít ve formě obrazů. Schopnosti lidí jsou různé a ne každý je schopen vidět totéž a tudíž na výklad karet neexistoval žádný universální návod, který by zaručoval bezchybnost a úspěch při výkladu pro všechny, tedy až do této chvíle. Jsem přesvědčen, že i ti co v kartách nevidí "obraz" odpovědi, jsou schopni najít správnou odpověď na svoji otázku. Někdo potřebuje k vizi z karet karty tarotové (kterých je mnoho druhů ), jiný obrázkové či I Thing karty, někomu stačí karty se symboly, jako jsou tyto.


"MAGICKÉ SYMBOLY" jsem navrhl záměrně, aby nezaváděly a neovlivňovaly při věštění budoucnosti. Karty jsou výjimečné v tom, že dostaneme jasné odpovědi, a protože mnozí se neumí dobře zeptat, jsou zde nápovědy na otázky.


Výklad karet doplnila a upřesnila Xena Longeri, která je dobrou vykladačkou nejenom tarotových karet, je i dobrá numeroložka a sama navrhla karty pro partnerské vztahy, které vydalo nakl. EPAVA.


Karty Magické symboly jsou určeny skutečně pro každého, protože k jejich výkladu není zapotřebí jasnozřivých schopností. Jsou připraveny tak, aby jejich použití bylo co nejjednodušší a nejsnáze proveditelné. Na jednoduchou otázku můžeme dostat jednoduchou a jednoznačnou odpověď ANO- nebo NE.


Zda máme magické schopnosti je možné zjistit čtyři kartami, ke kterým jsou přiřazeny čísla 1 až 4. Karta č. 1 - menší magické schopnosti, karta č. 2 znamená větší magické schopnosti, karta č. 3 znamená, že máme největší magické schopnosti, karta č. 4 znamená, že nemáme magické schopnosti. Je dobré přiřadit kartu s č. 5, která bude znamenat _ Jiná možnost, to pro případ, že nejsme v kondici a zrovna nám věštění nejde, atd.


Co není, může být později, tréninkem atd. I to můžeme kartami zjistit. Je třeba si dát otázku, na jaké magické schopnosti jsme schopni se vypracovat. I když vyjde, že nemáme magické schopnosti, nemusí to znamenat, že nemůžeme dobře karty vykládat, jen třeba nejsme schopni mít své vize při výkladu.


Na úvod je možné zjistit, v jaké sekci (1 až 26) je náš největší problém, kde se ptát nejdříve na odpověď. Téma v jednotlivých sekcích mohou napovědět. Vyjde-li např. č. 6, naším největším problémem budou patrně zuby, č. 5, naším největším problémem bude zdravotní stav, č. 26 až 32 znamená, že je to jedno, s jakými otázkami začneme věštění.
Pokračování příštěHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více