Jste zde


Válka s Bohem
Karel Budín

České země mohou očekávat za 19 let, přesně 10. května 2022 "Válku s Bohem". K těmto závěrům se došlo na základě studia.:
1./ "Proroctví Slepého mládence."
2./ "Fatinského tajemství."
3./ "Našeho vlastního proroctví, jako doplněk"

 

Při tom půjde o největší utrpení, jaké kdy České obyvatelstvo od svého vzniku zažilo. Oběti se nebudou počítat na tisíce, ale na milióny. NATO, ani Unie nám nepomohou, válka bude velmi krátká v době kdy pokvetou třešně. Již v dnešní době v roce 2003 stačí se jen pozorně dívat kolem nás, každý citlivý člověk pozná, že se schyluje k velké bouři, k válce.


V minulosti naši obyvatelé hluboce věřili v Boha. V dnešní době většina národa místo Boha uctívá peníze a lásku k bližnímu vyměnili za chamtivost.


Jako vždy po válce a ohni přichází požehnání, také v tomto případě přijde požehnání v podobě zlatého věku. Peníze, nebo majetek získaný neoprávněně za posledních 30 let nepřinese štěstí, ale záhubu. Bůh obyčejně bojuje ve válkách proti nepravostem prostřednictvím druhých lidí v tomto případě bude trestat sám Bůh, proto válka s Bohem.


Až zase pokvetou třešně vypukne nová válka (10.V.2022.) Slunce se zřítí a země se bude třást… Pomstu přinese velká voda. Toto je úryvek z proroctví "Slepého mládence." Od východu v nočních hodinách spadne na naší zem asteroid a jeho jas bude větší jak slunce. Tento jev u lidí vyvolá iluzi zřícení slunce na naší zem. Nastane zemětřesní vlivem pádu mimozemského tělesa, které ve světě nebude mít obdoby. Proto takové oběti. Popraskají vodní přehrady a hráze rybníků a voda dovrší načatou zkázu.


Mým úmyslem není šířit nepotvrzenou poplašnou zprávu, doba ohrožení má nastat za 19 let.To je dlouhá doba a je ještě dost času se zamyslet každý sám nad svým životem, aby oběti byli co nejmenší.


Stále platí.: Bez Božího požehnání, marné lidské namáhání.

Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Karel Budín

Zaměření: Psychotronika , hypnóza

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více