Jste zde


O životě a smrti z pohledu parapsychologie XXXXVI.
Stanislav Brázda

SMRT ZA NEVYSVĚTLITELNÝCH OKOLNOSTÍ

Jak byla smrt ovlivněna rodinným systémem z vlastní rodiny (partner, děti) zemřelého: 50%
Jak byla smrt ovlivněna rodinným systémem rodiny (rodiče, sourozenci) zemřelého: 90%
Jak byla smrt ovlivněna rodinným systémem rodičů matky: 90%
Jak byla smrt ovlivněna rodinným systémem rodičů otce: 90%
Jak byla smrt ovlivněna rodinným systémem zemřelého: 100%
Jak smrt ovlivní rodinný systém partnera zemřelého: 75% 2 generace
Jak smrt ovlivní rodinný systém dětí zemřelého: 70% 2 generace
Jak smrt ovlivní rodinný systém vnuků zemřelého: 65% 1 generaci
Jak smrt ovlivní byt-dům zemřelého, pokud zemřel doma: 80%
Jak smrt ovlivní byt-dům zemřelého, pokud nezemřel doma: 70%
Jak smrt ovlivní místo úmrtí: 80%

Většinu zmizení lidí lze vysvětlit prostým úsudkem nebo působením přírodních sil. Je nutné si uvědomit, že záhady jsou dobrým byznysem. Sám jsem se potkal s více lidi, kteří "šli na pivo" a už se nikdy nevrátili. S jedním takovým (byl to Francouz) jsem se seznámil na dovolené v Thajsku. Prý tím vyřešil svůj problém se ženou a rodinou

Jsou však zmizení, která vzdorují veškeré logice. Jsem přesvědčen, že všechno se dá vysvětlit, i když ne třeba hned. Příkladů je hodně. Např. jsou viděni lidé, kteří před svědky uhnuli do míst, kde to nebylo možné, protože v tom místě byl plot, př. jiná zábrana. V těchto případech si myslím, že šlo o energii dávno zemřelých lidí, která se za určitých povětrnostních podmínek stala viditelnou na několik okamžiků.Další proslulou oblastí zmizením lidí je jihovýchodní Amerika - tzv. Bermudský trojúhelník (trojúhelník přibližně tvořící místa: MIAMI-PUERTO RICO-BERMUDY). Existují tucty příběhů o nejenom lidech zmizelých za podivných okolností. Zmizely celé lodě, letadla, atd. I v těchto případech si však myslím, že by šly tyto případy logicky vysvětlit, takže záhada se nekoná. V mnoha případech šlo o hurikán, který smetl osádku lodí a lodě se našly opuštěné. Podle zpráv pilotů je patrné, že selhávala v těchto oblastech technika- kompasy.

To si myslím že by mohlo být vysvětlení, proč se letadla a lodě v těchto místech ztrácela. Myslím, že v oblasti Bermudského trojúhelníku je v zemi zvláštní magnetické pole, které ovlivňuje i počasí v této oblasti. Víme, že člověk, pokud nemá orientační bod točí se stále dokola, (levák na jinou stranu než pravák). To se týká i řízení dopravních prostředků. Jedna psychoterapeutka - Donna Higbee se zabývá ztracenými lidmi. V jednom dokumentů tvrdí, že mnoho lidí se chce stát neviditelnými a tato psychoterapeutka je přesvědčená, že se tak může stát. Vyprávěla příběh jedné dívky, která si zašla s přítelem do baru. Její přítel si odskočil na toaletu a ona zůstala sedět u baru. Když se vrátil z toalety, nikde přítelkyni neviděl, tak sesbíral to, co na stolku nechali - telefon, cigarety, a šel ven. Ona tam u toho stolku seděla a divila se, co to dělá a myslela, že mu něco je. Za chvíli se vrátil, uviděl ji u stolku a ptal se jí, kde byla. Řekla mu, že seděla celou tu dobu na stejném místě. JE zřejmé, že jí se svět jevil naprosto normálně, ale jemu ne. Přítelkyně se mu stala na krátkou dobu neviditelnou. Při této příhodě jsem si vzpomněl, jak často hledám mnoho věcí a nemohu je nalézt. Protože se znám a vím, že ty věci jsou na svém místě, jen je v určitých okamžicích (kdy je potřebuji) nevidím, jdu hledat jiný den.

Je zvláštní, že jednu věc jsem nemohl týden nalézt a když jsem z odstupem času na místo, které jsem mnohokrát prohledal a věc tehdy nenašel, najednou jsem ji uviděl. Tatáž žena byla vyzvána ke zvláštnímu testu, aby vyzkoušela, jaké pocity budou její neviditelnost provázet. Byla poslána doprostřed pánské toalety. Byla překvapena tím, že si ji nikdo z přicházejících a odcházejících mužů nevšiml. Jsem přesvědčen, že tato žena umí v lidech vyvolat zvláštní stav mysli, při kterém není vidět. Myslím, že jde o zvláštní stav vědomí, který by mohl mít cosi společného se stavem, kdy si říkáme, že jsme (nejčastěji vlivem stresu, strachu, úzkosti) "mimo" reálný svět. Prof. Kiip Thorne se zabývá "strojem času" a hledá vysvětlení nevysvětlitelných jevů vědeckými metodami a tvrdí, že zakřivení času způsobuje zmizení. Profesor Stephen Hawking z Camridžské university je skeptičtější a tvrdí, že člověk zatím není schopen zvládnout "cestu časem".

Podle něj by to bylo možné jen tehdy, kdyby člověk uměl ovládnout jak obecnou relativitu, která vypovídá o složitosti struktury vesmíru, tak kvantovou mechaniku,která se zabývá nejrůznějšími teoriemi pohybu elementárních částic. Tyto dvě teorie jsou ve stávající podobě navzájem neslučitelné a musíme hledat novou teorii, která by je propojila. Řešení je zřejmě někde mezi fyzikou velkých těles , jako jsou planety a nepatrnými silami, jenž působí na atomy. Ona zmizení, jako by dírou po červotoči by mohlo způsobovat cestování v čase. Zakřivení času je pojem z teorie, podle které lezete dírou po červotoči , zmizíte a objevíte se odlišném bodě času i prostoru. Docílit toho je věcí velmi vzdálené budoucnosti, ale jeden vědec tvrdí, že teoreticky to možné je a prý se to dozvíme tehdy, kdy ovládneme základy gravitace.

SMRT SPOJENÁ S NEMOCÍ

Jak byla smrt ovlivněna rodinným systémem z vlastní rodiny (partner, děti) zemřelého: 70%
Jak byla smrt ovlivněna rodinným systémem rodiny (rodiče, sourozenci) zemřelého: 85%
Jak byla smrt ovlivněna rodinným systémem rodičů matky: 85%
Jak byla smrt ovlivněna rodinným systémem rodičů otce: 80%
Jak byla smrt ovlivněna rodinným systémem zemřelého z jeho bývalého života: 70%
Jak smrt ovlivní rodinný systém partnera zemřelého: 0%
Jak smrt ovlivní rodinný systém dětí zemřelého: 70% 1 až 2 generace
Jak smrt ovlivní rodinný systém vnuků zemřelého: 60% 1 generaci
Jak smrt ovlivní byt-dům zemřelého, pokud zemřel doma: 60%
Jak smrt ovlivní byt-dům zemřelého, pokud nezemřel doma: 60%
Jak smrt ovlivní místo úmrtí: 60%

EUTANÁZIE

Jak byla smrt ovlivněna rodinným systémem z vlastní rodiny (partner, děti) zemřelého: 95%
Jak byla smrt ovlivněna rodinným systémem rodiny (rodiče, sourozenci) zemřelého: 90%
Jak byla smrt ovlivněna rodinným systémem rodičů matky: 90%
Jak byla smrt ovlivněna rodinným systémem rodičů otce: 90%
Jak byla smrt ovlivněna rodinným systémem zemřelého: 95%
Jak smrt ovlivní rodinný systém partnera zemřelého: 55%
Jak smrt ovlivní rodinný systém dětí zemřelého: 60% 1 generaci
Jak smrt ovlivní rodinný systém vnuků zemřelého: 65% 1 až 2 generace
Jak smrt ovlivní byt-dům zemřelého, pokud zemřel doma: 55%
Jak smrt ovlivní byt-dům zemřelého, pokud nezemřel doma: 55%
Jak smrt ovlivní místo úmrtí: 55%

Pokračování příštěHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více